Reggae

Wszystko co jest związane z muzyką.
Sokol

Reggae

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 8:23 pm

No widze ze nikt jeszcze nie opisal tej pieknej muzyki chodz tu tyle osob ;] czy wsod was nie ma jakis zapalencow reggae :?: 8-)

Młoda Zielarka

Post autor: Młoda Zielarka » sob cze 03, 2006 8:50 pm

Słucham reggae, uwielbiam te muzyke bo zawsze mnie uspokaja. Bob Marley i niezapomniane "No woman no cry" :roll: ale "zapaleńcem" niestety nie moge sie nazwać chociaż chciałabym zostać Rastafarianką :mrgreen:

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 8:53 pm

ja Boba nie slucham no chyba ze te najwieksze hity :) ja slucham polskich zespolow i troszke zagranicznych np Gentelmana 8-)

Młoda Zielarka

Post autor: Młoda Zielarka » sob cze 03, 2006 8:56 pm

Z polskich zespołów lubie Habakuka (taka regionalna patriotka ze mnie :-P joke :-P)

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 8:59 pm

Habakuka srednio ale np Vavamuffin Dredsqaud Ras Luta Cinq G R!codeh i Jamal to sa zespoly :) 8-)

Młoda Zielarka

Post autor: Młoda Zielarka » sob cze 03, 2006 9:00 pm

Dredsqaud może byc ale Jamal wszyscy zaczeli go słuchac po tym jak "policeman" stał się hitem

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 9:17 pm

a ja wlasnie srednio lubie policemana i wcale nie dlatego ja tam wole Kiedys bedzie nas Wiecej nowy dzien i rewolucje sa naprawde fajne :D

Młoda Zielarka

Post autor: Młoda Zielarka » sob cze 03, 2006 9:27 pm

Sokol pisze:a ja wlasnie srednio lubie policemana i wcale nie dlatego ja tam wole Kiedys bedzie nas Wiecej nowy dzien i rewolucje sa naprawde fajne :D
Jeszcze bym dodała do tego "Warto to przetrwać" i "Babilon"i "Tubaka" tez niezłe kawałki :-P

Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 9:29 pm

No Tubaka i Babilon spox za Warto nie bardzo ale wszytkie jego kawalki sa spox ;] ale Jamal to juz prawie jak hip hop tak zalatuje ;] ja tez bardzo lubie jak muzyka ma przekaz jakis :P

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 05, 2006 6:42 am

ja słucham ale tak wyrywkowo. Nie jestem zapaleńce, a poza tym słucham wielu gatunków muzyki, więc nie mam zbytnio obranego toku wsłuchiwania się w 1 zespół.

ODPOWIEDZ