Dziewczyna

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Patryczek
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:31 pm

Dziewczyna

Post autor: Patryczek » czw lis 06, 2008 10:36 pm

Witam jestem tutaj nowy i mam pewien problem lub pytanie niewiem jak to nazwaac po prostu od jakiegos miesiaca podoba mi sie dziewczyna pisze z nia sms i wogule i wkoncu poprosilem ja abysmy byli razem a ona odpowiedziala narazie musi sie zastanowaic i nie odzywa sie do dzisiaj.Nie odpisuje na sms nie odbiera telefonow nie chce sie spotkac :( moze wy mi cos poradzicie bo ja niewiem co ja mam juz robic:(

Pozdrawiam Patryk.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » sob lis 08, 2008 12:17 pm

A ile masz lat?
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 08, 2008 1:11 pm

Ja bym się powiesił to takie straszne ;(
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Patryczek
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:31 pm

Post autor: Patryczek » sob lis 08, 2008 8:32 pm

Ja mam 15 ona ma 14
@Pyskaty to nie jest smieszne ;/

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz lis 09, 2008 6:32 am

To jak macie tyle lat to szczeniacka miłość będzie :> to wyjaśnia dlaczego laska się zastanawia heh patrzy czy jeszcze ktoś z nią będzie chodził ^^ Ty w poniedziałek środe piątek tamten wtorek czwartek sobote a w niedziele ona będzie miała odpoczynek od was ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » ndz lis 09, 2008 7:07 pm

Pyskaty pisze:To jak macie tyle lat to szczeniacka miłość będzie :>
niekoniecznie ;/
Pyskaty ty zawsze zakładasz, że wszystko wiesz ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz lis 09, 2008 8:01 pm

Omg...
Patryk po pierwsze: nie pytaj się dziewczyny "hej będziemy razem?" bo to bezcelowe jest. ;/ Jeżeli to miłość to samo z siebie wyjdzie ^^ No trudno, ale skoro już to powiedziałeś, a ona dalej się nie odzywa... to najpierw wybadaj czy jej na Tobie zależy: jeżeli tak - cierpliwości. Jeżeli nie - przykro mi :((.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn lis 10, 2008 2:44 pm

SłoneCzko pisze:Pyskaty ty zawsze zakładasz, że wszystko wiesz ..
I tu jest problem a mianowicie problem stanowisz sama dla siebie bo ja nigdy nie zakładałem że wiem wszystko ... po prostu Ty tak sądzisz ..źle interpretujesz moje myśli ^^ a to już nie jest moim problemem ... dziękuje za chwile uwagi ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pn lis 10, 2008 4:57 pm

Pyskaty pisze:I tu jest problem a mianowicie problem stanowisz sama dla siebie bo ja nigdy nie zakładałem że wiem wszystko ... po prostu Ty tak sądzisz ..źle interpretujesz moje myśli ^^ a to już nie jest moim problemem ... dziękuje za chwile uwagi ^^
No to sorry, zachowujesz się tak jak byśś wszystko wiedział lepiej .. żałosne pyskaczu. ; )

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn lis 10, 2008 6:39 pm

SłoneCzko pisze:No to sorry, zachowujesz się tak jak byśś wszystko wiedział lepiej .. żałosne pyskaczu. ; )
Ja nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz no, ale od czasu do czasu mogłabyś przylecieć na ziemię i zobaczyć co tu się dzieje ;/ bo jeżeli ktoś mi powie że w tym wieku można znaleźć miłość na zawsze to chyba go wyśmieje ;/

jeżeli kochasz to jedną osobę ... jeżeli kochasz to na zawsze ... ;/
a w tym wieku nastolatka mówi że kocha po tygodniu zrywają no albo po miechu .... i następny facet już jest i wtedy znów jest hasło kocham Cię tylko TY ... ja nie mówię że tak jest w każdym przypadku ale 99,9 % tak ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ