Zazdrość

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
gosia_2712

Zazdrość

Post autor: gosia_2712 » czw cze 01, 2006 5:28 pm

Hej!!!Nie wiem dokładnie czy może był juz poruszany taki temat bo jestem tu od nie dawna,jak tak to sorki! Chciałabym tylko usłyszec od was opinie na temat zazdrości-czy jest ona objawem prawdziwej miłości,prawdziwego uczucia!!!
[shadow=red]"Jeżeli ja jestem zazdrosna o swojego chłopaka/dziewczyne to znaczy ze na prawde go kocham???"[/shadow] Czekam na opinie!!!Pozdrawiam:**

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw cze 01, 2006 5:32 pm

Pewno, zazdrość świadczy o tym, że zależy Ci na chłopaku. To, że dziewczyna jest o chłopaka zazdrosna, jest dla niego samego przyjemne, ale też bez przesady. Żeby to nie było manią.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

gosia_2712

Post autor: gosia_2712 » czw cze 01, 2006 5:44 pm

Zgadzam sie z Toba!!!W jakims stopniu to świadczy o głębokim uczuciu i lęku utraty ukochanego/nej...ale bez przesady...chora zazdrosć to koszmar... :roll: :roll: buźka :*

MARDOK

Post autor: MARDOK » czw cze 01, 2006 6:52 pm

Zazdrosc - bezsprzecznie nierozlocznie towarzyszy milosci i jest za razem jedna z jej najgorszych skutkow.
Mimo ze sie nie orientuje, to mysle ze u ludzi '' słabych '' jak sie zakochasz to zazdrosc moze zmienic milosc w nieszczescie i zniszczyc czlowiekowi zycie ...

corolia

Post autor: corolia » czw cze 01, 2006 9:48 pm

Moim skromnym zdaniem :-> zazdrosc jest w pewnien sposob oznaka milosci bo wtedy czujemy ze danej osobie zalezy na nas, troszczy sie, niepokoi ale zadzrosc lepiej zastapic zaufaniem :)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt cze 02, 2006 6:53 am

Zazdrośc, jeśli 2 osoby naprawdę sie kochają, towarzyszy każdemu związkowi. Jest to jakby miły komplemet, który świadczy, jw/w, że twój partnerc cie kocha...i zwraca uwagę na ciebie, skoro jest zazdrosny. Ważne jest, żeby ta zazdrość nie była chorobliwa i przesadna, bo wtedy człowiek jest w stanie zniszczyć wszystko. Jasne, że człowiek nie może wyzbyć się zazdrości, ale trzeba czasem się opanować i umieć zmienić tą zazdrośc w żart. Ważne jest, ze jesli się kocha, to trzeba ufać tej 2 osobie. Wtedy zawzdrośc nie jest czymś niszczącym związek.

elmonk

Post autor: elmonk » sob cze 03, 2006 1:31 pm

Sol pisze:To, że dziewczyna jest o chłopaka zazdrosna, jest dla niego samego przyjemne, ale też bez przesady.
Dla mnie nie jest to przyjemne ale czasem cos powiem zeby sie podraznic z mą Lady, osobiscie uwazam ze bardziej kobiety lubia gdy sprawiaja ze widac iz facet jest zazdrosny, zreszta gadalem z kilka razy z płcią piekna na ten temat i te zdanie potwierdzily. A z Kasiakiem sie zgadzam w 100% w tym co napisala wiec moznaby skopiowac jej wypowiedz tutaj ;p

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob cze 03, 2006 6:03 pm

Nie jest Ci miło, że Twoja dziewczyna wykazuje o Ciebie zazdrość? Moim zdaniem to fajne uczucie, a kiedy jeszcze można się z nią o to podroczyć, to już poezja :)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » sob cze 03, 2006 6:07 pm

Można czasem podroczyć sie z pratnerem/partnerką o taką zazdrość, ale zawsze trzeba brać to na żarty, bo inaczej mogą wyjśc duże komplikacje.

elmonk

Post autor: elmonk » sob cze 03, 2006 6:42 pm

Oj mogą i chyba zrozumie to tylko ten kto sam to doswiadczyl na wlasnej sukrze i pozniej musial taka komplikacje rozwiazywac. A przyznam ze to nie latwa sztuka jesli jest mowa o zazdrosci.
Sol pisze:Nie jest Ci miło, że Twoja dziewczyna wykazuje o Ciebie zazdrość?
Jakos nie czerpie z tego wielkich przyjemnosci, choc nie powiem ze czasem nie jest to fajne ale staram sie tego nie naduzywac. Za to moja kobieta np chyba lubuje sie w ogladaniu za motocyklistami i ten sposob chyba jej sprawia przyjemnosc ;p i do tego upiera sie ze podziwia tylko motocykle :roll: ehhh
Ostatnio zmieniony sob cze 03, 2006 7:08 pm przez elmonk, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ