On chce sexu. ha

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Pinacolada
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 1:00 pm
Lokalizacja: Made In China.

On chce sexu. ha

Post autor: Pinacolada » czw sie 21, 2008 10:21 am

Hm jestem z chłopakiem dopiero 2 miesiące....i dużo gadaliśmy na temat sexu... hm on chce spróbować itp., ale nie jestem pewna do końca. Zostałam wychowana tak, że co nie zrobie licze się z konsekencjami...

i mam dopiero 15 lat...!! więc ...no sorry,ale to porazka w takim wieku!... Jak ja to będę wspominać jak dorosnę? 'Byłam łatwa, bo poszłam z takim jednym do łóżka po miesiącu czy dwóch' to powiem córce? xD

Śmiac mi się chce, kiedy myślę, że musiałabym powiedzieć coś takiego. Moim zdaniem to nie za bardzo mamy swoje lata, żeby już współżyć.
A poza tym taki 16 latek myśli na poziomie 14 latka...więc ciul wie co może mu jeszcze odwalić...

He he ....także, wiem co powinnam zrobić...[nie! tak jak mu ostatnio powiedziałam] ,ale co Wy o tym myślicie?

Pooorażka nie?:D
I found myself today... [*]

Awatar użytkownika
Raymond
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: sob sie 09, 2008 2:15 pm

Post autor: Raymond » czw sie 21, 2008 3:33 pm

Pinacolada pisze:Hm jestem z chłopakiem dopiero 2 miesiące....i dużo gadaliśmy na temat sexu...
No a jakże! Trzeba uczcić te zacne gody.
Pinacolada pisze:hm on chce spróbować itp., ale nie jestem pewna do końca.
Do końca nie jesteś pewna? Hm... zapytaj jaki ma koniec, ale źle być nie musi, skoro już chce to robić. Podejrzewam, że z 15-20cm.
Pinacolada pisze:Zostałam wychowana tak, że co nie zrobie licze się z konsekencjami...
Ach, to całkiem zrozumiałe, że się tak wahasz...
Pinacolada pisze:i mam dopiero 15 lat...!! więc ...no sorry,ale to porazka w takim wieku!...
W kwestii? Co, skarży się, że mu tam ciasno?
Pinacolada pisze:Jak ja to będę wspominać jak dorosnę?
Na pewno bardzo dobrze, szczególnie patrząc na swoje dziecko.
Pinacolada pisze:'Byłam łatwa, bo poszłam z takim jednym do łóżka po miesiącu czy dwóch' to powiem córce?
No pewnie! Toż to córka zrozumie, że ma młodzieżową mamę, w końcu nie ona taka stara, tylko 15 lat różnicy...
Pinacolada pisze:Śmiac mi się chce, kiedy myślę, że musiałabym powiedzieć coś takiego.
Możesz skłamać. Czy Twoja córka o wszystkim musi (czyt. będzie musiała) wiedzieć?
Pinacolada pisze:Moim zdaniem to nie za bardzo mamy swoje lata, żeby już współżyć.
2 miesiące przeliczasz na lata? Wow, ja tak nie umiem.
Pinacolada pisze:A poza tym taki 16 latek myśli na poziomie 14 latka...więc ciul wie co może mu jeszcze odwalić...
Nie mam pojęcia. Ale jeżeli jest mało doświadczony, to może dostać wytrysku zanim założy prezerwatywę i nawet jeśli skapnie na Ciebie 0000000000000,1 kropli spermy, zajdziesz w ciążę.
Pinacolada pisze:He he ....także, wiem co powinnam zrobić...[nie! tak jak mu ostatnio powiedziałam] ,ale co Wy o tym myślicie?
Nie wykluczaj tego tak od razu! Nie możesz tego robić. Złamiesz serce swojego chłopaka! Zapytaj się swojej mamy, co o tym sądzi, ona powinna Ci doradzić w tych kwestiach.
Ostatnio zmieniony czw sie 21, 2008 3:35 pm przez Raymond, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » czw sie 21, 2008 4:38 pm

Pinacolada, przedewszytkim nie rób niczego wbrew sobie.
Wiesz .. jak dla mnie sex w tym wieku to też nie bardzo.. ale wiesz ,
są różni ludzie.
Jeżeli , nie jesteś pewna to nie rób nic na siłę.
Nie patrz na chłopaka , że go zawiedziesz.
Nie możesz zrobić czegoś wbrew sobie tylko dlatego , żeby ..hmm
zaspokoić chłopaka xP
Pinacolada pisze:A poza tym taki 16 latek myśli na poziomie 14 latka...więc ciul wie co może mu jeszcze odwalić...
Z tym się zgodzę. Chłopacy dorastają psychicznie później niż dziewczyny ,
Więc u niego napewno panuje burza hormonów xD i mu odbiło xP hah..
Raymond pisze:Pinacolada napisał/a:
Moim zdaniem to nie za bardzo mamy swoje lata, żeby już współżyć.

2 miesiące przeliczasz na lata? Wow, ja tak nie umiem.
Chodziło jej o to , że jej zdaniem nie są jeszcze w tym wieku żeby współżyć..
ahh...,Raymond, ...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » czw sie 21, 2008 8:35 pm

Nie. Nie i już. To, że on tego chce to guzik. A konsekwencje w postaci dziecka, HIV itd. ? Czy warto? Jeszcze wiadomo, że antykoncepcja nie daje 100% więc po co ryzykować w wieku 15 lat. Zresztą seks w wieku 15 lat? Kurde... ten świat na psy schodzi. Tak więc dziewczyno - nie rób nic wbrew sobie. :)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pinacolada
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 1:00 pm
Lokalizacja: Made In China.

Post autor: Pinacolada » pt sie 22, 2008 7:15 pm

Ah,Raymond. Jaki Ty zabawny jesteś. Zapytaj w kabarecie czy byś się nie przydał, bo predyspozycje to Ty posiadasz spore ;-) .

Hm a tak apropo, pomyslałam nad tym i jestem na NIE . Powody?
Jestem za młoda.
Póki co za glupia.
Nie chce wtopy.
Nie śpieszy mi się.
A jak się chłopakowi coś nie spodoba to sajonara. On ma być ze mną bo mnie kocha, a nie tylko dla sexu itp.
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt sie 22, 2008 7:15 pm przez Pinacolada, łącznie zmieniany 1 raz.
I found myself today... [*]

Awatar użytkownika
19ona89
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 20, 2008 9:28 pm

Post autor: 19ona89 » pt sie 22, 2008 8:56 pm

Dokładnie!! Szanuj się!! ;-)

Awatar użytkownika
Honey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sie 30, 2008 11:33 am

Post autor: Honey » ndz sie 31, 2008 1:24 pm

ale co Wy o tym myślicie?
Jesteś jeszcze za młoda na te łóżkowe zabawy, poczekaj trochę jeszcze i dopiero wtedy zacznij jak już będziesz gotowa. Chociaż sex to coś wspaniałego i można się od niego uzależnić, ale nie mając 15 lat to jest trochę za wcześniej. W tym wieku to nie ma co zaczynać współżyć.
Początkowo była cisza...
Od kiedy powstał dźwięk...
Nic nie brzmi tak samo ...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn wrz 01, 2008 4:42 am

Boże ile już było tych tematów ... jak dla mnie możesz iść z nim do łóżka bo potem jak Cię rzuci to przynajmniej wiadomo będzie dlaczego ... i założysz dzięki temu nowy post " Chłopak mnie rzucił " wszyscy będziemy zadowoleni bo telenowela będzie trwała ... a jak jeszcze byś była w ciąży to wątek 2 in 1 ... coś wspaniałego myślę że powinnaś już współżyć ... serio Ci teraz mówię ... wiek nie ma znaczenia jak czujesz się gotowa to to zrób ... <rotfl>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Pinacolada
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 1:00 pm
Lokalizacja: Made In China.

Post autor: Pinacolada » pn wrz 01, 2008 2:35 pm

Pyskaty pisze:Boże ile już było tych tematów ... jak dla mnie możesz iść z nim do łóżka bo potem jak Cię rzuci to przynajmniej wiadomo będzie dlaczego ... i założysz dzięki temu nowy post " Chłopak mnie rzucił " wszyscy będziemy zadowoleni bo telenowela będzie trwała ... a jak jeszcze byś była w ciąży to wątek 2 in 1 ... coś wspaniałego myślę że powinnaś już współżyć ... serio Ci teraz mówię ... wiek nie ma znaczenia jak czujesz się gotowa to to zrób ... <rotfl>
Pyskaty możesz się ze mnie nie nabijac? :-P założyłam temat bo chciałam wiedzieć, co sądzicie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pn wrz 01, 2008 2:36 pm przez Pinacolada, łącznie zmieniany 1 raz.
I found myself today... [*]

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn wrz 01, 2008 3:23 pm

Pinacolada pisze:Pyskaty możesz się ze mnie nie nabijac?
No ale ja się nie nabijam gdzież bym śmiał ... ;>

Wiesz zawsze możesz iść z nim do łóżka po pijaku mniej szczegółów będziesz pamiętała no ale za to w łóżku zrobisz co Ci partner powie ;> dla niego same korzyści przecież chodzi o waszą wspólną przyszłość ;> heh ;p

a tak o zerwaniu z nim nie myślałaś ? ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ