idealnie pikna osoba

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

idealnie pikna osoba

Post autor: aleXa-ALExandra » sob sie 09, 2008 8:37 am

w tym temacie mozemy wypowiedziec sie na temat wygladu... Jak wyyglada wasz ideal? Jak sobie go wyobrazacie?

(dzieki ups! za pomysl... heh mialas racje to bylo przegiecie z tymi brzydulami... temat podobny, ale calkiem otwrotny.... heh)
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz sie 10, 2008 5:46 pm

Ja jestem inna. Ja sobie w głowie nigdy ideału nie układałam. Nigdy bym zresztą nie chciała być z ideałem. Ja jestem w stanie pokochać każdego. Naprawdę. Mnie musi coś w sobie. Nie wiem co to jest, ale jak już to coś się ma to mnie ciągnie w stronę tej osoby. Mi to lotto czy gość jest chudy czy gruby. Starszy czy młodszy. Ale jednego nie przeboleje: długich włosów. <--- Fe. Moim ideałem jest osoba w 100% naturalna. Taka zwykła. Nie wyróżniająca się z tłumu. A tak swoją drogą to najbardziej pociągają mnie goście w stylu 'gangsta'. Hehe. Dresiki i te sprawy ;))
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
AgUś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 11:06 am
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: AgUś » ndz sie 10, 2008 7:00 pm

gdy sie zakochasz, wygląd nie jest ważny ale jak już... to jaa marzyłabym o takimn extra przystojniaku...mmm.. ale nie lalusiu. Wysoki...brunet, niebieskie oczy [jak ja :lol: ]
ale gdyby był palantem, nie zawracałabym sobie nim głowy..
AgUś

Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: aleXa-ALExandra » pn sie 11, 2008 8:51 am

w bigLove nie jest wazny wyglad... ale ja jako standardowa nastolata wymyslalam sobie jak wyglada moj ideal...
ciemny blond na glowie (oczywiscie ktorkie wlosy), niebieskie galy, w drodze wyjatku okular, zeby byl wyzszy odemnie (o to nie trudno, bo ja jestem niska- 165 cm tylko) a i jeszcze co do stroju zeby nie mial spodni z krokiem w kolanach i bluzy z kapturem To byl typ taki bardziej slowianski, a drugi ideal to umiesniony gosciu (ale nie za bardzo) ciemne wlosy (nie dlugie) KARnacja ala' hiszpan i ma jeszcze umiec grac na gitarze...
a tak na serio to najwazniejsze zeby mial poukladane w glowie (czli nie jakis kretyn...) zeby nie palil, zebym czula sie przy nim dobrze, zeby nie byl jakims lalusiem, zeby sie wszystkim nie chwalil itp. itd. :mrgreen: a i zeby nie byl niesmialy

szkoda ze nasze idealy nie chodza po ulicach..... :-)
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pn sie 11, 2008 9:04 am

Wygląd mojego ideału.. hmm

Więc napewno wyższy ode mnie brunet.
Opalony,schludny i czysty.
Starszy ode mniee.! :]:]:]
Ehh fajnie jak by miał szerokie spodnie , bluzę z kapturem , czapokęę normalka skejt [ nie wiem jak to sie pisze xD - nie śmiać się :P ]
Usmiech na twarzy to podstawaa :)
Nie będe mówić o charakterze bo tu mówimy o wyglądzie , ale dodam że wygląd nie jest dla mnie najważniejszyy :P

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » pn sie 11, 2008 10:14 am

olka080 pisze:Nigdy bym zresztą nie chciała być z ideałem. Ja jestem w stanie pokochać każdego.
AgUś pisze:gdy sie zakochasz, wygląd nie jest ważny
aleXa-ALExandra pisze:w bigLove nie jest wazny wyglad...
SłoneCzko pisze:ale dodam że wygląd nie jest dla mnie najważniejszyy :P
No więc, jeżeli się kogoś kocha [bla, bla, bla], to wygląd nie ma znaczenia [bla, bla, bla]. Ciekawe dziewczyny, czy naprawdę tak uważacie, czy mówicie tak, bo wypada tak mówić? :-P

To jeśli chodzi o wygląd, moim ideałem jest wysoki brunet o ciemnych oczach, wysportowany, ciemna karnacja ;D,
A jeśli chodzi o charakter, to mój facet ma być inteligentny, ma mieć cyniczne i błyskotliwe poczucie humoru i to chyba wystarczy :)
Najważniejsze, ma mnie kochać :mrgreen:
SłoneCzko pisze:Starszy ode mniee.! :]:]:]
To rzeczywiście wygląd ;D
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: aleXa-ALExandra » pn sie 11, 2008 10:26 am

BlackSmile pisze: Ciekawe dziewczyny, czy naprawdę tak uważacie, czy mówicie tak, bo wypada tak mówić?
mi wszystko wypada.... np. od czasu do czasu wlosy z glowy albo rzesy, a ja bylam mala to zeby mleczne... a tak na sero prawie wcale mnie nie obchodzi co inni o mnie mysla...m napisalam tak bo tak uwazam............
Ostatnio zmieniony pn sie 11, 2008 10:31 am przez aleXa-ALExandra, łącznie zmieniany 2 razy.
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pn sie 11, 2008 10:27 am

BlackSmile pisze:SłoneCzko napisał/a:
Starszy ode mniee.! :]:]:]

To rzeczywiście wygląd ;D
Ehh nie czepiaj sięę. ;D Właśnie tu ma być o wyglądzie a ty tesz pisesz nie do konca na temat :P - charakter :P więccc ..
BlackSmile pisze:SłoneCzko napisał/a:
ale dodam że wygląd nie jest dla mnie najważniejszyy :P


No więc, jeżeli się kogoś kocha [bla, bla, bla], to wygląd nie ma znaczenia [bla, bla, bla]. Ciekawe dziewczyny, czy naprawdę tak uważacie, czy mówicie tak, bo wypada tak mówić? :-P
Ja napisałam że wygląd nie jest NAJWAŻNIEJSZY , co ne oznacza , że nie jest ważny ,

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » pn sie 11, 2008 10:37 am

SłoneCzko pisze:Ehh nie czepiaj sięę. ;D Właśnie tu ma być o wyglądzie a ty tesz pisesz nie do konca na temat :P - charakter :P więccc ..
Ale Ty napisałaś `wygląd` i wymieniasz, a ja napisałam `charakter` i wymieniam ;D

Mój ideał, powienien jeszcze potrafić dyskutować, co się oczywiście wiąże z inteligencją ;D
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pn sie 11, 2008 10:39 am

BlackSmile pisze:Ale Ty napisałaś `wygląd` i wymieniasz, a ja napisałam `charakter` i wymieniam ;D
Nooo :mrgreen: może masz maleńką racjęę :P Wszysyc tacy czepailscy i szczegółowi :P ehh

ODPOWIEDZ