kompletny brzydal/brzydula.......

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

kompletny brzydal/brzydula.......

Post autor: aleXa-ALExandra » śr sie 06, 2008 5:45 pm

napewno macie swoj antyideal chlopaka albo dziewczy... opiszcie to sie posmiejemy...
oczywiscie mowimy tu o osobistych gustach dotyczacych wygladu zewnetrznego i nie chcemy nikogo urazic.... przeciez wyglad nie jest najwaznieszy, liczy sie wnetrze
czlowieka...

najbrzydszy chlopak, ktory przychodzi mi na mysl, to taki o dlugich, rudych i kreconych wlosach. Do tego b. jasna karnacja, okropny tradzik na twarzy, odstajace uszy, okragle okulary (w sylu H.P.), krzywe, zolte zeby i papieros w reku.... a co do ubrania to spodnie noszone z krokiem w kolanach, ze sie tak wyraze....
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
ups!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 04, 2008 2:15 pm

Re: kompletny brzydal/brzydula.......

Post autor: ups! » śr sie 06, 2008 5:54 pm

aleXa-ALExandra pisze:opiszcie to sie posmiejemy...
oczywiscie mowimy tu o osobistych gustach dotyczacych wygladu zewnetrznego i nie chcemy nikogo urazic.... przeciez wyglad nie jest najwaznieszy, liczy sie wnetrze
czlowieka...
Te dwa zdania kłócą się.
W takim razie...skoro wnętrze jest najważniejsze to po co ten temat?

Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: aleXa-ALExandra » śr sie 06, 2008 6:54 pm

uuu... bardzo mi przykro ze sie ze soba kloca.... :-( szerze mowiac nie przeczytalam tego co napisalam... ale nastepnym razem nie zapomne o tym... dziex ze mi o tym napisalas...
mi w tym temacie chodzi o to, zeby pozanac gust innych.... dla mnie naprawde b. wazne jest usposobienie, zachowanie, kultura, ale rozmawiamy tu o cechach zewnetrzych ktore w zestawieniu sa naprawde nie zbyt ciekawe... wlasnie skoro wnetrze jest takie wazne to mozemy porozmawiac o wygladzie, ktory nie jest wazny... przeciez normalne ze w innym wypadku nie poruszalabym kwestii wygladu.... ;-)
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
ups!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 04, 2008 2:15 pm

Post autor: ups! » pt sie 08, 2008 6:11 pm

aleXa-ALExandra pisze:dla mnie naprawde b. wazne jest usposobienie, zachowanie, kultura
Cieszy mnie to niezmiernie.
aleXa-ALExandra pisze:mi w tym temacie chodzi o to, zeby pozanac gust innych
Przypominam, iż temat brzmi "kompletny brzydal/brzydula".
O jakim zatem guście mowa?;>
aleXa-ALExandra pisze:wlasnie skoro wnetrze jest takie wazne to mozemy porozmawiac o wygladzie, ktory nie jest wazny
Więc załóżmy temat o gustach, upodobaniach, preferencjach odnośnie wyglądu,a nie taki, w którym będziemy się śmiać z tego, że ktoś ma krzywe zęby, rude włosy (moim zdaniem na przykład rude są świetne) czy odstające uszy i niemodny strój ;p.

To uwłaczające.

ODPOWIEDZ