Peja

Wszystko co jest związane z muzyką.
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Peja

Post autor: olka080 » pn cze 30, 2008 7:51 pm

Znacie? Słuchacie? Lubicie? Potępiacie? ;D No właśnie. Co sądzicie o Peji - Ryszardzie Andrzejewskim? Nie będę tu wklejała jego biografii z Wikipedii, bo to by się kompletnie mijało z celem... powiem tyle, że jest on moim idolem chociażby przez to, że z dna wybił się na szczyt ;) I to już jako dziecko musiał sobie sam radzić jako, że dość wcześnie stracił rodziców :( Ojciec alkoholik więc wiadomo... jego rap opisuje życie... i denerwują mnie ludzie którzy naśmiewają się z "Wiesz co się liczy?! Szacunek ludzi ulicy!". Peja wychował się teoretycznie na ulicy i dlatego to jest dla niego tak ważne. A zresztą - jego rap mówi wszystko ;) Kto zna to wie ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn cze 30, 2008 7:53 pm

Trochę jest raperów którzy w rapie odnajdują ukojenie np onar kawałek osobiście nie jest wyssany z palca sama sprawdz ...

Peja kiedys słuchałem teraz nie bo sie sprzedał klnie strasznie i jest daremny nie lubie słuchac co chwile przekleństw to żal jest jakis mozna w inny sposób emocje swe wykazać ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn cze 30, 2008 8:00 pm

Pyskaty pisze: Peja kiedys słuchałem teraz nie bo sie sprzedał klnie strasznie i jest daremny nie lubie słuchac co chwile przekleństw to żal jest jakis mozna w inny sposób emocje swe wykazać ;>
Peja od samego początku przeklinał jak... ale wg. mnie to nadaje przekazu muzyce... a zresztą ja już przestałam zwracać uwagę na te słowa :roll: Nie znam już takiego rapera, który by w jednym zdaniu nie wypowiedział przynajmniej 5 przekleństw ;P
Pyskaty pisze:Trochę jest raperów którzy w rapie odnajdują ukojenie np onar kawałek osobiście nie jest wyssany z palca sama sprawdz ...
Który?? Bo jeżeli chodzi o Onara to słucham tylko Płomienia81 ;))
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » pn cze 30, 2008 8:17 pm

Słuchało się Peji, słuchało. Ale to było gdzieś w podstawówce... 'Trochę' zmieniłam gust muzyczny. O Peji nie sądzę w zasadzie nic, są ludzie którzy go lubią - a są tacy którzy są anty. Szanuję obie grupy, sama jestem gdzieś pośrodku ;)

Btw. od kiedy go słuchasz? :)
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn cze 30, 2008 8:20 pm

Sessifet pisze: Btw. od kiedy go słuchasz? :)
Od niedawna mam na niego fazę... Gdzieś od grudnia xD Wcześniej byłam wielka fanka Płomienia81 ^^ Hehe.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » pn cze 30, 2008 8:21 pm

Faktycznie wcześnie ;). A Płomienia "Odwagę" bardzo lubię.
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lip 01, 2008 5:46 am

Olka hmm rozumiem że przeklinał ale wtedy to uszło ale teraz co robi to aż żal dlatego no niestety nie słucham ^^
olka080 pisze:Nie znam już takiego rapera, który by w jednym zdaniu nie wypowiedział przynajmniej 5 przekleństw ;P
No to posłuchaj Eldo obojętnie jaki utwór np Eldo - są rzeczy których chciałbym nie pamiętać
jeśli chodzi o niego to jest poeta bawi się słowami , następny przecież jest Pezet mało co klnie , kogo mógłbym jeszcze wskazać OSTR .... bez cenzury ... familiaHp ... ale też zależy od numeru ale u nich najmniej słyszę przekleństwa //

Więc kawałki jakie Ci proponuję do posłuchania to

Onar - osobiście
Eldo - są rzeczy który chciałbym nie pamiętać
Grammatik - sposoby
Grammatik - a wy
Grammtik - stracone dzieciaki ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » wt lip 01, 2008 8:56 am

Omg, chyba 1 raz w historii tego forum zgodzę się z Pyskatym! :D

Tak, Eldo jest super, tak jak cały Grammatik (płyta Światła Miasta - gorąco polecam). Jeśli chodzi o Pezeta, to 2 pierwsze płytki powalają, gorzej z 3 (Muzyka Rozrywkowa). Są jeszcze Pijani Powietrzem, projekt o którym chyba każdy fan hh słyszał. No i OSTRY, ziomka za dużo nigdy nie słuchałam, ale jest ok.
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lip 01, 2008 9:19 am

Saseta, albo po raz kolejny podlizać się chcesz pyskatemu łahah ^^

Ludzie przecież jeszcze jest Fenomen ^^ wiadomo olka jak sie słucha tylko Pejasa to wtedy nie widzi sie o wiele lepszych raperów jakimi w moim odczuciu właśnie są Chłopaki choćby z Molesty grammatika a nawet z płomienia ;-)

Peja tak jak Tede kiedyś robili coś co można było nazwać hity teraz to jest dno o ile tego pierwszego jeszcze móglbym posłuchac to o tym drugim już dawno zapomniałem jest żenujący chciał wskoczyć na onara lecz ten pojechał go zrównał z ziemią taka prawda nie ma co ukrywać
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt lip 01, 2008 12:56 pm

Pyskaty pisze:Ludzie przecież jeszcze jest Fenomen ^^ wiadomo olka jak sie słucha tylko Pejasa to wtedy nie widzi sie o wiele lepszych raperów jakimi w moim odczuciu właśnie są Chłopaki choćby z Molesty grammatika a nawet z płomienia ;-)
Kto powiedział, że słucham tylko Peji? Słucham Molesty, Płomienia... w ogóle to wszystkiego słucham, ale Peja to mój idol ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ