Co myśłicie na temat przyjaźni damsko-męskiej?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Co myśłicie na temat przyjaźni damsko-męskiej?

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 9:37 pm

Wiele osób uważa, że tego typu przyjaźń jest nie możliwa. Ja osobiście uważam, że to nie prawda. Mam przyjaciela którego nie oddała bym za 100 koleżanek. A co Wy uważacie na ten temat?
Ostatnio zmieniony sob kwie 19, 2008 10:20 pm przez gaska-89, łącznie zmieniany 1 raz.
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
Ayumka
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 22, 2008 9:03 pm
Kontakt:

Post autor: Ayumka » ndz kwie 20, 2008 3:06 pm

Ja jestem podobnego zdania. Uważam ze przyjaźń damsko - męska jest możliwa, sama mam 2 takich bardzo dobrych przyjaciół. Co prawda z jednym z nich na początku naszej znajomości wydawało mi się że możemy zostać parą jednak szybko wyleciało mi to z głowy i z czasem zostaliśmy prawdziwymi przyjaciółmi :) Trwa to już kilka lat i mam nadzieje ze tak będzie zawsze :) Zarówno z jednym jak i z drugim :)

Awatar użytkownika
MaLLinKa
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 03, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: Malinkowy świat

Post autor: MaLLinKa » sob maja 03, 2008 4:12 pm

Sama mam kilku przyjaciół w płci przeciwnej ;)
I taka przyjaźń jest jak nabradziej możliwa oczywiścei jeżeli nie ma jakiegoś pociagu seksualnego itp ;)
Dla mnie moi przyjaciele sa jak bracia do których moge pójść z każdym problemem czy po to by powiedzieć o nowych chłopaku itp :) Keidy tzreba przytulą. Kocham ich bardzo (ale to jest taka inna miłość, taka braterska, niezwykła, jak dla mnie - wieczna)
I wiesz gaska-89, też nigdy bym zadnego z nich nie zamieniła na 100 kolezanek czy tez wiecje ;))
A mam 3 najwspanialszych na swiecie przyjaciół ;)))
^^ Why do all good things come to an end? :((( ^^

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob maja 03, 2008 5:47 pm

No na 100 koleżanek może i byś nie zamieniła ale na jednego pyskatego na bank ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
MaLLinKa
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 03, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: Malinkowy świat

Post autor: MaLLinKa » ndz maja 04, 2008 11:56 am

Co najwyżej mógł byś zostać moim 4 przyjacielem, ale napewno bym sie nie wymieniła, na żadnego z tych 3 ;)))
Pyskaty, Oczywiście musiała bym Cie osobiście poznac :D ^^ hyhy xD :) i na to potrzeba czasu ;)))

Przyjaźnie damosko-męskie sa o wiele lepsze niz np 2 dziewczyn. Nie ma tutaj jakiejś zazdrości i wojny o chłopaka (oczywiście mówie o damsko-męskiej przyjaźni)
^^ Why do all good things come to an end? :((( ^^

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » ndz maja 11, 2008 2:01 pm

Przyjaźń damsko-męska jest o wiele lepsza imo. Jest bardziej pewna, brak w niej rywalizacji... Mam więcej przyjaciół niż przyjaciółek, nie oddałabym ich nigdy. Fakt, większość z nich kiedyś mi się podobała, ale wszystko ładnie przerodziło się w przyjaźń :)
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz maja 11, 2008 2:10 pm

ahh wzruszyłem się Sasetko ^^ hihi :P może u Ciebie się przerodziło w przyjaźń a może u nich nie bo skąd możesz to wiedzieć ^^ i to że teraz tak mówisz to nie znaczy że kiedyś Cię do któregoś przyjaciela coś nie ruszy :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » ndz maja 11, 2008 2:15 pm

'Sasetko'? Ok, ale Ty jesteś Łosiem w takim razie. Deal?

Nie ruszy, bo serce mam zajęte ;)
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz maja 11, 2008 2:18 pm

Nie ^^ jestem Pyskaty ^^ a Ty jesteś sasetą ^^

serce masz zajęte ? z punktu medycznego jest to niemożliwe ^^ jak możesz mieć zajęte serce ? nie rozumiem :>

Kultura nakazuje, byś przynajmniej napisał 'Sasetka', poza tym, Łosiu, nie rozpędzaj się ^^
Ostatnio zmieniony ndz maja 11, 2008 2:23 pm przez Pyskaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sessifet
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 4:18 pm
Lokalizacja: Neverwhere.

Post autor: Sessifet » ndz maja 11, 2008 2:19 pm

Łoś.

To nie patrz na to z punktu medycznego, proste.
La cocaina no es buena para su salud, la cocaina is not good for you.

ODPOWIEDZ