Dziewczyny a moda

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Dziewczyny a moda

Post autor: Pyskaty » czw kwie 10, 2008 4:46 pm

Słuchajcie idę sobie drogą mijam MC Donalda patrze jakaś laska stoi w okularach tych muchach i w spodniach takich perfidnych zielonych potem jeszcze ze 4 wyszły z Donalda :O
Dziewczyny czy wy naprawdę nie macie co ze sobą robić ?? ;/ jedna założyła muchy i zaraz całe pokolenie bo to modne ;/ i te spodnie teraz wchodzą w modę te coraz jaśniejsze ;/ taki dresik różowy zielony czerwony do koloru do wyboru ;/ balerinki jeszcze bo modne ;/

Przecież to tak śmiesznie wygląda ... która z forumowych dziewczyn tak się ubiera :> ?

[ Dodano: 2008-04-10, 21:24 ]
zgadzam się z Tobą Pyskaty masz racje to jest chore te laski mają coś z głową heheheheh nikt nie chce odpowiadać to sobie sam odpowiem :D

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » czw kwie 10, 2008 7:59 pm

mi się tam podobają, przynajmniej jest kolorowo, a nie szaro-buro i zima. Te dziewczyny są jazzy i trendy i olsoł frenczi. Don't bi dżelołs? :P że nie masz takich bryli.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw kwie 10, 2008 8:18 pm

nosze na pośladkach w sumie takie same nie wiem czy jestem teraz trendy
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » czw kwie 10, 2008 8:45 pm

Jeśli tam masz oczy?:))

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » pt kwie 11, 2008 2:40 am

Mnie tam te słoneczne okulary i dziwne spodnie nie przeszkadzały jak byłam w Polsce, gorzej i to o wiele z moda jest w UK. Modne teraz tutaj u panów jest noszenie dwóch par spodni gdzie ta zewnętrzna trzyma się na kolanach :-D To dopiero są widoki :-P

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt kwie 11, 2008 9:19 am

Jak dla mnie ta "moda" to trochę przypomina styl pań łapiących stopa na autostradach. Nie wiem jak to sie wogóle może podobać.
Niedawno widziałem znajomą z czasów gimnazjum. Bardzo ładna dziewczyna, ale akurat wtedy była "modnie" ubrana. Raczej bym się na nią nie skusił.

A spodnie które opisuje Dzika_kotQa to już kompletna porażka. Gdzie odeszły czasy zwykłych jeansów, T-shirtów i koszul?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » pt kwie 11, 2008 9:51 am

A czy modnie musi oznaczać sexownie? :D Panie Piracie Jacku? - "bym się na nią nie skusił"

Ja nie wiem o jakich spodniach mówicie, widziałam tylko wystające boxerki, albo coś w podobnym stylu. Może jakaś wymiana linków? :))

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 11, 2008 12:30 pm

która dziewczyna założy takie coś ?? Ciekawe czy do Polski to się przeniesie <rotfl>

http://www.streemo.pl/Portal/Image.aspx?MediaId=17078
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt kwie 11, 2008 3:03 pm

kubek pisze:A czy modnie musi oznaczać sexownie?
Słowo "modnie" straciło dla mnie znaczenie odkąd wypowiadają się o ubiorach ludzie pokroju Jacykowa. Dziewczyna ma być ubrana tak, aby delikatnie podkreślić urodę, a nie żeby wyglądać jak stwór z innej planety.

Pyskaty, spodnie są genialne. Ale jak dla mnie pasują bardziej na małe przebieranko w sypialni niż na wyjście na ulicę :-P
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 11, 2008 6:04 pm

Jack zgadzam się jak najbardziej no ale ona tam chyba była na przechadzce :O co się z tymi ludźmi dzieje ;/ co się dzieje z tymi dziewczynami ... jeszcze parę lat temu się mówiło faceci najgorsi chleją ćpają porzucają śmiesznie się ubierają ... a teraz to się wyrównuje <rotfl> ;/ albo już dziewczyny nas wyprzedziły :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ