Czy on coś czuje??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
miśka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 1:48 pm

Czy on coś czuje??

Post autor: miśka » sob kwie 05, 2008 2:03 pm

Hej! :-) Mam taki problem... Poznałam chłopaka... A moze zaczne od poczatku... Awięc miałam jego nr. tel w komórce( nr. był z wakacji) i nie wiedziałm kogo to nr. ponieważ z wieloma osobami pisze no a jak perzegladałam spis kontaktów zauwarzyłam, że mam wpisany jego nr. no i nie wiedziałam kogo... Pusciłam do niego strzałkę i tak się zaczeło... Zaczelismy ze soba pisać na tel, ale teraz to juz nawet na gadu.. Ja mam bardzo niska samoocenę i wiem, ze wszystko jest przezemnie.... On ma na mnie bardzo duży wpływ i wszystko co napisze jest dla mnie ważne... Od pewnego czasu jestem w nim zakochana i on o tym wiem, ale niestety on nic do mnie nie czuje... Czy moge to jakos zmienić..??Czy on zacznie cos do mnie czuć??? :-/
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 2:07 pm przez miśka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » sob kwie 05, 2008 3:28 pm

Ile masz lat.?
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2008 3:28 pm przez Niepoważna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miśka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 1:48 pm

Post autor: miśka » sob kwie 05, 2008 9:31 pm

A czy to ważne?? :cry:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz kwie 06, 2008 8:22 am

buehe i pogadane ;-) No niestety tak to już jest że wiek się liczy bo coraz częściej można zobaczyć taką rzecz mianowicie że nastolatka to jest 12 13 14 15 a nawet 16 latki zakochują się w kimś przynajmniej tak to nazywają nie znając tego chłopaka lub poznając go tylko i wyłącznie przez gg albo sms ...

W Twoim przypadku tak to wygląda, ale nie przejmuj się ja bym Ci radził żebyś tego chłopaka zachęciła do jakiegoś spotkania najpierw ono może wyjść od Ciebie a potem rób tak żeby to on Ci proponował wypady ;p zakochać się jest łatwo w drugą stronę jest trudniej ale pamiętaj że nic nie jest stracone a wszystko się zdarzyć może ... :>

a niepoważnej nie słuchaj bo ona tylko umie napisać " ile masz lat " doradziła Ci że niech mnie .... ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz kwie 06, 2008 11:18 am

No i tu się zgodzę z Pyskatym. . .
Sorry, ale mowa o miłość "zakochałam się" w tym przypadku to żenada! Że jak proszę?
miśka pisze:Od pewnego czasu jestem w nim zakochana i on o tym wiem, ale niestety on nic do mnie nie czuje...
Aha, czyli piszesz z nim NAWET na gg i już wielka miłość? Poległam.
Strasznie nie lubię jak ktoś opowiada w ten sposób, bo to. . może nawet trochę boli. :-|

Spotkaj się z nim i się tak poznawajcie, a nie myślisz, że pierw trzeba sobie wyznać wzajemną miłość esami a dopiero później czas na spotkania. .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
miśka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 1:48 pm

Post autor: miśka » pt kwie 11, 2008 10:16 am

A może dać sobie z tym wszystkim spokój... :-(

Awatar użytkownika
kubek
Bywalec
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:32 pm

Post autor: kubek » pt kwie 11, 2008 10:25 am

Miśka rada dla Ciebie - poolewaj go trochę, taki kubeł zimnej wody dobrze działa na facetów, zaczynają się zastanawiać czy nie ma jakiegoś 2 kolesia i zaczynają zabiegać.

Potem w ich oczach jest mega zapalczywość i możesz zrobić z takim gagatkiem, co zechcesz. Trochę kobiecego sprytu miśko!:P :-P

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 11, 2008 12:23 pm

Kubek niestety nie wszyscy znam takich co jak zaczną myśleć że ma innego faceta to odpuszczą więc nie znasz za dobrze facetów :P
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
miśka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 1:48 pm

Post autor: miśka » pt kwie 11, 2008 2:06 pm

raczej nie wykorzystam rady kubka ponieważ wiem ze on może opuścić.. a poza tym zaczełam zauwarzać że zabiega o moje względy... ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt kwie 11, 2008 5:59 pm

hehe Kubek widziałaś widziałaś ja jestem facetem i wiem lepiej jak się zachowują :D 1;0 dla mnie :D <rotfl> :D powodzenia miśka tam :D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ