o co chodzi

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
pk1991
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 15, 2008 1:19 pm

o co chodzi

Post autor: pk1991 » pt lut 15, 2008 1:27 pm

jak byłem w 3 klasie gimnazjum zobaczyłem pewną dziewczyne , spodobała mi sie odrazu , dowiedziałem sie że jest odemnie młodsza o rok zdobyłem numer tel., po jakimś miesiącu w końcu napisałem , przez jakiś miesiąc pisaliśmy , ale dosyć rzadko, mało kiedy ospisywała , potem na gadu ale też mało kiedy , zakończyłem to i zerwałem ''znajomość'' teraz jestem w 1 technikum nie dawno znowu zaczołem do niej pisać, od jakiś 3tyg. czasami jak napisze to pogadamy nawet godzine prawie non stop, ale często przestaje nagle odpisywać :( i sie nie odzywa tego dnia :/ jak sie pytam czy chce gadac ze mną to mówi że tak , mówi tez że chyba wie który to ja , i nie wiem co robić , jak pytam o spotkanie to mówi że moglibysmy sie spotkać ale na tym sie kończy, i nie wiem co robić fajnie mi sie pisze z nią , dlaczego ona sie tak zachowuje ??
Ostatnio zmieniony pt lut 15, 2008 1:29 pm przez pk1991, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt lut 15, 2008 2:30 pm

Nie pytaj sie czy się spotkacie tylko zapytaj się wprost czy np. możecie spotkać się tu i tu o tej i tej godzinie :-) Jak powie że nie ma czasu to próbuj dalej. A to że przestaje nagle pisać może być spowodowane tym że po prostu już nie chce jej się pisać sms. Ja po pół godzinie mam dosyć pisania a co dopiero po godzinie ;-)

Awatar użytkownika
pk1991
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 15, 2008 1:19 pm

Re: o co chodzi

Post autor: pk1991 » pt lut 15, 2008 2:48 pm

bardzo chce sie z nią spotkać ale boje sie , że coś nie wyjdzie nie bedzie o czym gadać , miałem już takie spotkanie za sobą że poznałem sie przez koma. ale to zawsze inna dziewczyna

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt lut 15, 2008 2:51 pm

Matko zachowujesz sie jak takie "ciepłe kluchy". Laska jakaś nawiedzona to niech sie buja. znajdź sobie lepsza co sie z tobą spotka a nie lizać dupę jednej pie**** lasce... żałosne...
trochę szacunku do własnej osoby, a nie żalić się na forum i to jeszcze na Narkozie :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt lut 15, 2008 8:13 pm

Nie bój się. Jak z nią Ci nie wyjdzie to będzie następna. Przecież świat się na niej nie kończy. A jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz jak by to było gdybyś się z nią spotkał. W życiu trzeba dokonywać wyborów. Umów się z nią ;-)

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » pt lut 15, 2008 8:22 pm

wystarczy do niej podejść i z nią pogadać, a nie bawić się jak dzieciaki.

Awatar użytkownika
pk1991
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 15, 2008 1:19 pm

__

Post autor: pk1991 » sob lut 16, 2008 11:10 am

tyko że teraz w ogóle nie odpisuje :(

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » sob lut 16, 2008 12:09 pm

To zacznij z nią normalnie rozmowę i dopiero później się jej zapytaj. Nie od razu. Najpierw rozmowa później pytanie ;-)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lut 16, 2008 3:30 pm

hheheh ale zwała dobre macie ludzie w dzisiejszych czasach sposoby ;-) przez komórkę też weźmiesz ślub ? pytam wiesz tak z ciekawości ;-) gości na ślub to już na bank przez komórkę zaprosisz :P po takim czasie już możesz spokojnie się zdemaskować i zagadać w realu oczywiście nie chodzi mi o sklep :D powiedz jej że ją kochasz że chcesz jak najszybciej z nią to zrobić że chcesz wziąć ślub z nią na bank będzie Twoja :> heh
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
pk1991
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 15, 2008 1:19 pm

Post autor: pk1991 » sob lut 16, 2008 6:22 pm

teraz to jej nigdzie nie zaprosze przez tel. nie odbiera nie odpisuje :( najbardziej boje sie jej zachowania na pierwszym spotkaniu w jakim kierunku to pójdzie czy spodoba sie jej spedzanie ze mną czasu , boje sie po prostu odmowy :(:(
Ostatnio zmieniony sob lut 16, 2008 6:24 pm przez pk1991, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ