Jak odzyskac zaufanie?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Mianek
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 6:59 pm

Jak odzyskac zaufanie?

Post autor: Mianek » pn sty 28, 2008 8:47 pm

Jestem z dziewczyną od ponad 8 miesiecy. Bardzo mi na Niej zależy i bardzo ją kocham. Mieliśmy pare kryzysów, zrywaliśmy ze sobą [:/], ale na następny dzień znowu ze sobą byliśmy. Niestety... Te nasze "problemy" całkowicie zrujnowały nasz związek. Ona nie ufa mi, ja jej. Jest mi ciężko zapewne jej też, bo wydaje mi sie, że jej również bardzo zależy. Wiecie co można zrobic, aby na nowo sobie zaufac? Pomocy...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lut 16, 2008 3:33 pm

Urodzić się na nowo ;-) stracić zaufanie jest łatwo odzyskać bardzo trudno a czasem jest to niemożliwe rady nikt Ci nie da bo to zależy tylko i wyłącznie od tej osoby z którą jesteś ... musicie sobie wszystko wyjaśnić ale czy to pomoże nie daję głowy chyba że od dziewoochy ..
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
bjedrona
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 26, 2008 11:55 am
Lokalizacja: wscHód :PP

Post autor: bjedrona » wt lut 26, 2008 12:18 pm

moim zdaniem....szczera rozmowa

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 10:01 pm

moim zdaniem związek nie ma sensu jeżeli Ty jej nie ufasz, a ona Tobie..Zaufanie jyst ciężko odbudować. Jeżeli Wam na prawdę zależy to uda się Wam odnaleść sposób i odbudować związek
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » czw lip 17, 2008 10:32 am

Tak jak wcześniej napisał pyskaty zaufanie bardzo trudno odbudować.Czasem wymaga to nawet kilku lat.A jeśli oboje nie macie do siebie zaufania to ten związek nie przetrwa.Może zróbcie sobie przerwe na jkaiś czas i pomyślcie.A może wogóle sie rozstańcie aż nie nabierzecie do siebie zaufania..przykro mi ale taka jest prawda..zaufanie to podstawa kazdego związkuu

Awatar użytkownika
Conroe91
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 18, 2008 7:44 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Conroe91 » pt lip 18, 2008 8:07 am

Uważam że powinieneś ją zawołac do kina na jakaś kolację we dwojga i porozmawiać trochę.
Conroe91

ODPOWIEDZ