Anrzejki

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
podryw_aga15
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:02 am
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Anrzejki

Post autor: podryw_aga15 » pt sty 04, 2008 1:31 pm

Były Andrzejki. Zaprosił mnie do wolengo tańca miałam mu odmówić ale koleżanki mnie zmusiły i nie hciałam sobie narobić wstydu. Zatańczyliśmy jeden taniec (bo więcej z nim napewnobym nie zatańczyła). Potem uciekłam do w/c i ON zadedykował mi piosenkę ja siedze i myśle jak to z niego palant jest. Potem dowiedziałam sie od mioch koleżanek że mnie wszędzie szuka :cry: A ja mu sie chowałam :cry: Potem gdy mnie znalazł napisał mi list że mnie kocha :!: a ja nawet go nie przeczytałam i odrazu go pomnęłam i spłukałam w w/c potem cały czas chodził wściekły a ja miałam siare na całą szkołe zrozumiałam że mnie kocha ja ja go nienawidze!!! On ma na imie Mateusz i jest okropnie grupi i jak go widze to mi sie niedobże robi a on cały czas teraz w szkole sie na mnie patrzy co ja mam w takiej sytuacji zrobić?? Pomóżcie mi!!!

Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: laska0019 » pt sty 04, 2008 2:52 pm

Agus nie powiedzialas mi o tym! wiesz... Olej go :P mowie ci! ale ty masz dobrze bo przynajmniej ciebie ktos zauwaza! xD PZd :*
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » pt sty 04, 2008 6:16 pm

Aguś! Weź posłuchaj rady Duśki i olej tego palankta!

Awatar użytkownika
bjedrona
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 26, 2008 11:55 am
Lokalizacja: wscHód :PP

Post autor: bjedrona » wt lut 26, 2008 12:26 pm

zastanów sie czy NAPRAWDĘ nie chcesz go poznać, nie oceniaj po wyglądzie, raz moze sie z nim spotkaj? nie znasz go, [chyba?] nie wiesz jaki jest!! [?]

a jeśli nie chcesz, nic na siłę,

pełna ignoracja.
tylko żebyś nie załowała, naprawde to przemysl

Awatar użytkownika
Devil_14
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 26, 2008 6:25 pm
Lokalizacja: Piekło]:->
Kontakt:

Post autor: Devil_14 » śr lut 27, 2008 2:39 pm

Jeśli naprawdę Ci to przeszkadza to poprotu pogadaj z nim i powiedz, że wkurza Cie to ciągłe jego gapienie sie ;-)
Pozdro:**
"Każda historia siedzi w nas........Tworzysz ja Ty...........Tworzy ją czas......"

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lut 27, 2008 6:32 pm

I co niby jak pogada z nim to przestanie się gapić heh dobre sobie :>
Jeżeli pisze, że facet jej przeszkadza to raczej nie chce go poznać :> bjedrono ;>

Ja bym Ci radził nic nie robić nie dawać mu żadnych znaków że Ci się podoba czy cuś ;p pełna ignorancja :D najlepiej nie chodź do szkoły :> a jak już musisz to przebierz się za Arabkę :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » śr lut 27, 2008 6:49 pm

Olewaj go ile tylko możesz. Traktuj go jak powietrze. Trudne ale do wykonania bo sama tak miałam. Chłopak którego traktowałam jak powietrze dał mi spokój :mrgreen:

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » czw lut 28, 2008 10:38 am

Pyskaty pisze:I co niby jak pogada z nim to przestanie się gapić heh dobre sobie

może nie pogadać, a trochę nawrzeszczeć i naubliżać xD w moim przypadku to pomogło ^^ i dał mi spokój.

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 9:57 pm

hmm...wg mnie to przesada, że go od razu nienawidzisz. Nie dawaj mu znaków, nie patrz się na niego, udawaj, że go nie widzisz, albo unikaj...chociaż ja zdecydowanie polecam po prostu rozmowę
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

ODPOWIEDZ