Czuję, że muszę to zorbić, a nie chcę...

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Czuję, że muszę to zorbić, a nie chcę...

Post autor: Sylwia » pn gru 03, 2007 6:33 pm

Mam 15 lat, i jestem z chłopakiem którego kocham. On chyba mnie też, ale on za bardzo nalega abyśmy "wkońcu" się kochali. A ja nie jestem jeszcze gotowa, czuję to... i nie wiem jak mu to powiedzieć, aby go nie urazić. Ja też tego chcę, ale nie jestem jeszcze gotowa- bardzo się boję. Co mam zrobić, jak mu to powiedzieć, a może powinnam mu się oddać? Proszę, doradźcie mi!!

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn gru 03, 2007 6:55 pm

Jeżeli się boisz, nie chcesz i nie czujesz się gotowa, to nie rób tego bez względu na konsekwencje. Powiedz mu po prostu, tak prosto z mostu (ale mi się fajnie rymło :lol: ), że nie chcesz się jeszcze kochać. Niech zrozumie, że to ma być Twój PIERWSZY raz, a nie któryś z kolei. I wiem jakie to ogromne przeżycie. Nawet jeżeli na prawdę Cię kocha, lepiej przygotuj się na podobny argument, a mianowicie: "czego mi brakuje?". Myślę, że Twój chłopak może pomyśleć, iż nie jest dla Ciebie wystarczająco dobry, żebyś zdecydowała to z nim zrobić. Wtedy musisz wybić mu tę głupią myśl z głowy, ale na pewno nie oddając się mu wbrew własnej woli! Gdyby zdarzyło się, że chłopak Cię zostawi, albo będzie Cię szantażował, to serio nie masz czego żałować.

Aha, zapomniałam. Ile już z nim jesteś i ile on ma lat?
Ostatnio zmieniony pn gru 03, 2007 6:57 pm przez CiotkaDobraRada, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pn gru 03, 2007 7:03 pm

Mam wrażenie, że podobny temat już był.

Wszystko zależy od tego jak długo się znacie. To bardzo ważne moim zdaniem. Moim zdaniem także jest, że chyba 15 lat to trochę za mało na pierwszy raz i warto z tym jeszcze poczekać. A faceci już tak mają, że zawsze jak najszybciej dążą to tego.
Jeśli się boisz to chyba najlepiej będzie jak mu to powiesz wprost. W końcu związek nie kończy się tylko na seksie.

Pozdrawiam.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » pn gru 03, 2007 8:00 pm

skoro sama twierdzisz, że nie jesteś gotowa to tego nie rób.. to jest Twój pierwszy raz, a więc nie może odbyć się on pod presją.. Zrobisz to wtedy, kiedy będziesz gotowa...
ale własnie tak, jak inni powiedzieli.. bardzo ważną kwestią też jest ile jesteście ze sobą... Ja kiedyś poznałam chłopaka... podobałam mu się, on mi też.. w końcu podobno nam na sobie zalezalo.. tylko, że on był troche starszy i miał własne potrzeby (seks), a ja tego nie chciałam i dlatego wiecej sie nie spotykaliśmy.. I wiesz, co? Niedawno go spotkałam na nowo.. i teraz na nowo się spotykamy.. teraz wszystko jest inaczej.. cieszę się, że nie zrobiłam wtedy tego z nim.. bo wiedziałam, ze nie byłam gotowa. A on mnie za to ceni ;] Czekał na mnie 3 długie lata.. i się doczekał ;]
Jack pisze:15 lat to trochę za mało na pierwszy raz
jeśli ma się te 15 lat to jest to podobno ta granica przyzwoitości..
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » wt gru 04, 2007 6:01 pm

No, tak. on jest starszy ode mnie. I chyba macie rację. Jak kocha to poczeka, nie?

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » wt gru 04, 2007 6:21 pm

ależ oczywiście, że poczeka. w tym momencie to nie ty mu masz udowadniać swoją miłość, a on tobie. jezeli uszanuje twoje zdanie I CIĘ NIE ZOSTAWI, to możesz być spokojna o niego.

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » wt gru 04, 2007 6:35 pm

Nieboraczek pisze:jezeli uszanuje twoje zdanie I CIĘ NIE ZOSTAWI, to możesz być spokojna o niego.
dokładnie... jak to mówią "jak kocha to poczeka"
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt gru 07, 2007 6:44 pm

Sylwia, że starszy to się domyślam, byłoby ciężko, gdyby był młodszy. A nie zdradzisz nam ile dokładnie ma lat?
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob gru 08, 2007 1:10 pm

Pewnie 17 latek hormony mu buzują i chce wykorzystać to że laska na niego leci zboczek jeden ... a potem jak zaliczy będzie się chwalił kolegom jaką łatwą laskę wyrwał najlepsze byłoby to jakbyście wpadli pewnie by uciekł i zerwał z Tobą znam takich jak on ;-) pewnie juz ręką mu nie wystarczy się zaspokajać ;-) no cóż życie ... walnij mu w łeb i powiedź że za wcześnie na to jest i koniec :> poczekaj na reakcje ona Ci wszystko powie ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » sob gru 08, 2007 7:15 pm

On ma 18 lat

ODPOWIEDZ