Czy życie ma sens

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Czy życie ma sens

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 6:19 pm

Czy według was życie ma sens bo czasmi się zastanawiam po co nawet jesteśmy ? albo czy mamy nawet po co żyć? jak wasze opinie

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr lis 14, 2007 6:38 pm

izka101 pisze:Czy według was życie ma sens bo czasmi się zastanawiam po co nawet jesteśmy ?
Według mnie życie ma sens bo jakby nie miało to już dawno by mnie tu na tym świecie nie było to po pierwsze po drugie żyjemy nie tylko dla siebie ale dla osób które są dla nas ważne ...
izka101 pisze:albo czy mamy nawet po co żyć?
ja nie wiem jak Ty ale ja mam dla kogo i po co żyć choć czasem się nie chce to jednak nie zamierzam się zabić :>

Czy autorka chce się zabić ? że takie wątki tu zakłada :> hmm albo ma jakiegoś doła czy coś ?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr lis 14, 2007 6:43 pm

Czy życie ma sens. Pewnie ma choć do tej pory go nie znalazłem, ale ciągle szukam. Może kiedyś uśmiechnie się do mnie los. Póki co staram się wcielać w życie myśl Horacego: "więc łap dzień każdy i nie wierz ni trochę w złudnej przyszłości obietnice płoche". Poza tym cytując słowa piosenki pewnego zespołu "i tak warto żyć".
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 6:48 pm

Żyć mam dla kogo . Jak do zabicia to bym nigdy się nie zabiła ale w tym życie wszystko się zawaliło nie wiem nawet czemu ale cóż mam nadzieję że ten rok i 2008 skończy się jakoś szubko.
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr lis 14, 2007 6:58 pm

Zależy. Nie u każdego życie jest usłane różami. Miałem taki okres, kiedy nie wyszło mi z osobą, która jest do dziś dla mnie wszystkim i miałem wręcz myśli samobójcze. Przez rok dojść do siebie w zasadzie nie mogłem, do dzisiaj wręcz dostaję kurwicy (i sorry, ale tego inaczej nie da się opisać), gdy widzę ją z takim jednym pieprzonym kozaczkiem i mam czasem bardzo złe dni. Wątpiłem w sens życia, ale staram się myśleć pozytywnie. Jakoś się żyje, wyznaczam sobie cele w życiu, które chcę osiągnąć, chcę zrealizować swoje marzenia i to mi daje tą siłę ;)

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 7:03 pm

grzesiu pisze:Zależy. Nie u każdego życie jest usłane różami. Miałem taki okres, kiedy nie wyszło mi z osobą, która jest do dziś dla mnie wszystkim i miałem wręcz myśli samobójcze. Przez rok dojść do siebie w zasadzie nie mogłem, do dzisiaj wręcz dostaję kurwicy (i sorry, ale tego inaczej nie da się opisać), gdy widzę ją z takim jednym pieprzonym kozaczkiem i mam czasem bardzo złe dni. Wątpiłem w sens życia, ale staram się myśleć pozytywnie. Jakoś się żyje, wyznaczam sobie cele w życiu, które chcę osiągnąć, chcę zrealizować swoje marzenia i to mi daje tą siłę ;)
przez jedno moje słowo straciła coś więcej w moim życiu

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » śr lis 14, 2007 7:05 pm

izka101 pisze:przez jedno moje słowo straciła coś więcej w moim życiu
Być może, ale chyba nie powinniśmy robić jakiejś skali porównawczej.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 7:07 pm

Być może, ale chyba nie powinniśmy robić jakiejś skali porównawczej.[/quote]
no raczej nie chyba że ci się chce ale wątpie :roll:

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr lis 14, 2007 10:09 pm

każdy człowiek musi znaleźć swój własny sens bycia tu. nikt za Ciebie tego nie zrobi. a czy jest jakiś? to na pewno.
Life hurts...

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » pt lis 16, 2007 3:50 pm

tylko jaki? czasem trudno go znaleźć.. a może nie warto szukac? Tylko po prostu żyć z dnia na dzień??
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

ODPOWIEDZ