emo.

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
minute00

emo.

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 12:52 pm

W moim mieście jest strasznie dużo osób o stylu pseudo emo.
Gdy pojechałam na obóz i ekipa była z prawie całej polski i
tam oni nie znają czegoś takiego jak "emo" jak to u was jest.?

Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 12:59 pm

No ja tez nie czaje o co tu kaman!?!?!!

minute00

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 1:05 pm

Ostatnio zmieniony czw paź 04, 2007 1:13 pm przez minute00, łącznie zmieniany 1 raz.

Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 1:11 pm

tzn 1 oko zasloniete przez wlosy i na czarno pomalowane oczy! heloolll i faceci tez tak sobie smigaja!?! to juz przesada, ale jak ktos tak lubi to niech se smiga, mnie to rybka. :-)

minute00

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 1:15 pm

Lady M pisze:tzn 1 oko zasloniete przez wlosy i na czarno pomalowane oczy! heloolll i faceci tez tak sobie smigaja!?! to juz przesada, ale jak ktos tak lubi to niech se smiga, mnie to rybka. :-)
na ulicy co 4 osoba to niby emo -,- a u was.?

Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 1:17 pm

hmmm. nie wydaje mi sie zeby u mnie w miescie zwanym Tranobrzeg! chodzili kolesie z pomalowanymi oczami. Bynajmniej ja nie patrze na takich. Moze se smigaja jakimis ciemnymi uliczkami w nocy :-P

minute00

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 1:21 pm

Lady M pisze:hmmm. nie wydaje mi sie zeby u mnie w miescie zwanym Tranobrzeg! chodzili kolesie z pomalowanymi oczami. Bynajmniej ja nie patrze na takich. Moze se smigaja jakimis ciemnymi uliczkami w nocy :-P

hehe :D czyli dopiero u was się zacznie mania emo :D

Lady M

Post autor: Lady M » czw paź 04, 2007 1:26 pm

Moze i dojdzie do nas to:p hehehe a jak bedzie to cos nowego to duzo ludzi sie na to chapnie, jak na kazdy news :-P

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » czw paź 04, 2007 1:37 pm

a może niechcący popełnili samobójstwo ? ;)
mnie to na początku denerwowało, a teraz nawet śmieszy. tak jak kazda inna forma szpanu i usilnego zwracania na siebie uwagi, jest żałosne.

minute00

Post autor: minute00 » czw paź 04, 2007 2:26 pm

Nieboraczek pisze:a może niechcący popełnili samobójstwo ? ;)
mnie to na początku denerwowało, a teraz nawet śmieszy. tak jak kazda inna forma szpanu i usilnego zwracania na siebie uwagi, jest żałosne.
dokladnie ;] a skad jestes?

ODPOWIEDZ