Kampania wyborcza 2007

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Kampania wyborcza 2007

Post autor: misanthropiac » pt wrz 14, 2007 5:13 pm

Tu piszemy o wszystkim co wiążę się z najkrótszą, a więc i najbardziej żenującą kampanią wyborczą w historii. A jest o czym
:arrow: bomby PO
:arrow: debilne spoty wyborcze
:arrow: koalicje, blokowania list i kto wie co jeszcze
:arrow: transfery

Czy te cyrki mają wpływ na wasz głos?

Za dzisiejszy hit uznaję mianowanie doradcą praezydenta ds. kobiet* Nelly Rokity tylko po to, by przeciągnąć ją i mężusia na PiSowską stronę mocy (albo moczu...). Wszystko to zapewne w ramach Taniego Państwa

* Czym do cholery jest DORADCA DS. KOBIET :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony pt wrz 14, 2007 5:13 pm przez misanthropiac, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt wrz 14, 2007 10:31 pm

Wydawać by się mogło, że PO ma wygraną w kieszeni. Przez ostatnie 2 lata media robiły antykampanię wyborczą Kaczorom. Moim zdaniem w wielu wypadkach bardzo niesłusznie. To było po prostu czepianie się i wyszukiwanie dziury w całym. No, ale trudno było jak było, dzieci strajkowały dla jaj (no bo chyba nie z racji poglądów?) przeciw Giertychowi, Lepperowi wywalono na wierzch co robił ze swoim penisem, Kaczyńskich przyrównano do kartofli - jakże wysublimowana i konstruktywna krytyka.

W momencie kulminacyjnym PO zgrywająca silną partię pozwala sobie na odejście filarowi partii - Rokicie. Jeżeli PO będzie tak dalej postępować, to niech nikt się nie dziwi, że nikt na nich nie zagłosuje i znowu ze łzami w oczach będą przeszkadzać komu tylko będą mogli.

Kolejna ponoć rewelacja to JKM startujący z ramienia jakieś partii prawicowej. LPR? No cóż, jeżeli tak to zapowiadam rewolucję. Połączenie bowiem człowieka chcącego być królem Polski z bojowo i nacjonalistycznie nastawionymi Wszechpolakami może skutkować tylko jakimś przewrotem wojskowym.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob wrz 15, 2007 1:45 am

Ja już dawno przestałem zaprzątać sobie głowę takimi rzeczami jak kampania wyborcza. Mało w niej merytorycznych wypowiedzi, a aż za dużo wywlekania brudów. A żeby było lepiej po tych wyborach to musiałyby zniknąć wszystkie partie i pojawić się na ich miejsce całkiem nowi ludzie. Wtedy może byłaby szansa na jakąś poprawę.

A co do doradcy DS kobiet to kolejny dowód, że w naszym kraju liczy się polityka i dobro partii, a nie dobro państwa.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob wrz 15, 2007 8:15 pm

Sol pisze:Kolejna ponoć rewelacja to JKM startujący z ramienia jakieś partii prawicowej. LPR?
A tam JKM... Sprawa jest dużo szersza, chodzi o unię LPR + UPR + PR. Moim zdaniem UPR wynegocjowała kontrakt stulecia: jest to koalicja czysto wyborcza, wszystkie trzy partie nie zobowiązały siebie nawzajem do poparcia jakiegokolwiek punktu z programu wyborczego koalicjanta, UPR pojawia się mediach (na ile te oczywiście pozwolą...) i "last but not least"... LPR płaci za spoty wyborcze i bilboardy UPR!! Niewiarygodne ale prawdziwe. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kalendarium: dziś Miller odszedł z SLD a Borusewicz i Sikorski poszli do PO
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob wrz 15, 2007 9:33 pm

Jak UPR która hce prywatyzacji wszystkiego, może łaczyć się z rozdającym pieniądze na lewo i prawo LPRem? Czy UPR nie ma żadnych zasad moralnych?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz wrz 16, 2007 11:52 am

Sol pisze:Czy UPR nie ma żadnych zasad moralnych?

To są wybory. Najważniejsze to dostać się do sejmu i odzyskać pieniądze wydane na kampanię w postaci subwencji. Tu nie ma miejsca na zasady moralne. I chyba dopóki nie będziemy mieć okręgów jednomandatowych to na pewno lepiej nie będzie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz wrz 16, 2007 4:46 pm

Sol pisze:Jak UPR która hce prywatyzacji wszystkiego, może łaczyć się z rozdającym pieniądze na lewo i prawo LPRem?
Bardzo "obiektywnie" powiedziane. Co to jest prywatyzacja wsazystkiego? To coś jak "żeby już w ogóle niczego nie było"? :mrgreen: LPR rozdaje na lewo i prawo? To baaaardzo ciekawa teza. Przeforsowali becikowe i w ogóle polityki prorodzinne oraz chcieli podwyższyć nauczycielskie pensje (nawet nie pamiętam czy się udało)... może coś jeszcze by się znalazło. To jest to wielkie rozdawanie? Zdaje się, że nie głosujesz na partię, która sprzeciwia się redystrybucji państwowego sianka...

UPR maksymalizuje swoje szanse w wyborach zachowując swoją tożsamość i program. To takie niemoralne?
Jeszcze jedno: nie śmiałeś się kiedyś, że gówno robią by dostać się do parlamentu i potem płaczą, że mają małe poparcie? Jeśli nie to sorry :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn wrz 17, 2007 3:40 pm

To mało? Z tego co ja rozumiem polityka UPR ma opierać się na tym, aby było jak najmniej socjalu. Czy to nie jest sprzeczne z dążeniem LPRu do rozdawnictwa? Tu nauczycielom, tam matkom, tam becikowe.

No, ale to już nie moja brocha. UPR niech sobie kombinuje, ale ja to widzę i oceniam i wiem, że na UPR nie zagłosuję, bo być tak obłudnym, to makabra.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn wrz 17, 2007 5:45 pm

Sol pisze:No, ale to już nie moja brocha. UPR niech sobie kombinuje, ale ja to widzę i oceniam i wiem, że na UPR nie zagłosuję, bo być tak obłudnym, to makabra.
Nie rozumiem po co ta czcza gadka. Jakby nie spiknęli z LPR to byś na nich głosował? Akurat.
Pochwal się na jaką partię głosujesz a wywlokę haki wielokrotnie gorsze od pójścia do wyborów z LPR*. No wskaż mi tych wspaniałych nieobłudnych
*Może są małe wyątki a la Partia Kobiet :mrgreen:

Coby wrócić do tematu:
Coś z serii "tego chyba jeszcze nie było"
http://sport.onet.pl/0,1248759,1606538,wiadomosc.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn wrz 17, 2007 6:42 pm

misanthropiac pisze:Nie rozumiem po co ta czcza gadka.
Po to by udowodnić, że dla "wspaniałej" partii UPR nie istnieją zasady moralne i są skłonni wejść w porozumienie z ludźmi zupełnie innymi od nich. To robienie z wyborców debili. Niby JKM, Giertych, Jurek są razem, ale programowo to jak ogień i woda. Czy JKM w swoim poczuciu bycia królem Polski naprawdę uważa, że ma do czynienia z bandą skretyniałych debili, motłochem, który nic nie rozumie i wybiera polityków, bo ładnie wychodzą na zdjęciach?
misanthropiac pisze:Jakby nie spiknęli z LPR to byś na nich głosował? Akurat.
Nie będę głosował na partię w której jest człowiek, który otwarcie twierdzi, że demokracja to zły ustrój, chce mi odebrać prawo głosu i widziałby się na tronie Polski.
misanthropiac pisze:Pochwal się na jaką partię głosujesz a wywlokę haki wielokrotnie gorsze od pójścia do wyborów z LPR*. No wskaż mi tych wspaniałych nieobłudnych
Partia Gamoni i Krasnoludków :-P
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ