Pasje...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Karolinqa_

Pasje...

Post autor: Karolinqa_ » czw sie 09, 2007 3:22 pm

Mam młodszą siostre, która kocha Karate, to jest już jej pasja życiowa, ćwiczy, nosi bluzy z emblematemi wogóle wszystko!

No i właśnie Ja takiej pasji nie mam żadnej i to mnie martwi :(

Nie mam czasem co robić i jakoś no poprostu nie mam hobby no i niewiem jak znaleść..

Jakie wy macie pasje i jak można je znaleść?

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt sie 10, 2007 9:41 am

Kiedyś moją wielką pasją było czytanie książek. Pochłaniałem je w ogromnych ilościach. Ale niestety ostatnio moje czytelnictwo nieco podupadło.
A skąd się to moje zamiłowanie do czytania wzięło. Po prostu się do niego zmusiłem i po pewnym czasie strasznie mi się to czytanie spodobało. Nie wszystko co robimy od razu musi być naszą pasją. Wydaje mi się, że to przychodzi z czasem.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt sie 10, 2007 10:27 am

Cóż jak można je znaleźć? Interesować się wszystkim po trochu, z czasem jakas dziedzina bardziej przyciąga i wiemy, że to jest to. Jeżeli standardowe sluchanie muzyki, jezdzenie po koncertach, czytanie ksiazek, sport czy jakies inne ciekawostki nie robią na Tobie wrażenia, możesz realizować się w inny sposób; jak to się mówi - pomóż sobie, pomagając innym. Może zapiszesz się do wolontariatu? Np. PCK?

monika.r

Post autor: monika.r » pt sie 10, 2007 11:21 am

Ja uczęszczam do wolontariatu. Jest to bardzo piękny sposób na pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Naszym celem jest oderwanie dzieci z biednych dzielnic i rodzin od ich rzeczywistości. Organizowaliśmy dla nich dzień dziecka, zabraliśmy na wakacje, chodziliśmy z nimi do zoo, kina. Robiliśmy wszystko, żeby chociaż na trochę poczuli się ważni, oderwali się od ich życia, żeby na ich twarzach zagościł uśmiech. Oczywiście, przez taką pomoc nie wyrwiemy ich całkowicie z biedy, ale w jakimś stopniu pomożemy. Jednak to nie jedyny cel wolontariatu. Inni wolontariusze, ci starsi i bardziej doświadczeni w tym co robią, chodzą do hospicjów, do bezdomnych. Bardzo piekny gest. uważam, że zapisanie się, do wolontariatu było moją najodpowiedniejszą decyzją. Na początku bałam się, że nie dam rady. Natomiast teraz daję całą siebie potrzbującym, wolontariatowi.

W wolnych chwilach lubię także fotografować. Nie mam żadnego drogiego i dobrego sprzętu, mam zwykłą cyfrówkę. Ale fotografując pewne zjawiska, rzeczy, osoby, zwierzęta uwieczniam coś, co potem może nie zostać już uwiecznione. Najwięcej zdjęć robię moim znajomym, potem najładniejwsze zdjęcia drukujemy i wkładamy do naszego wspólnego `przyjacielskiego` albumu.

Kryptos

Post autor: Kryptos » sob sie 11, 2007 12:55 am

Hej.

Ja osobiście mam wiele pasji. Przyszły jakoś same.
Ty też swoją znajdziesz, jestem pewien. ;)
Jeśli nie lubisz czytać, może zacznij pisać? Chętnie poczytam jakieś Twoje wiersze, opowiadania. A jeśli nadal będziesz czuła, że to nie to, musisz szukać dalej.
Wiele par butów trzeba przymierzyć, żeby znaleźć właściwe.

P.S. To mój pierwszy post! :D

SuKi

Post autor: SuKi » sob sie 11, 2007 8:45 pm

wkoncu zauwazysz cos co pociaga Cie bardziej niz reszta i moze sie temu poswiecisz

moje hobby to węże, formuła 1, boks, II wojna światowa, rap, ale również zakupy(jak chyba u kazdej dziewczyny) i inne babskie zainteresowania

zycze milych doswiadczen w odnajdywaniu pasji :)

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn sie 13, 2007 8:19 pm

Ja się kocham w piłce nożnej od ubiegłorocznego mundialu ;D

AmyLynnLee

Post autor: AmyLynnLee » czw sie 16, 2007 12:58 pm

Moja pasja to czytanie ksiazek :), pisanie opowiadan i wierszy... Na tym sie konczy. Interesuje sie jeszcze czarami, magia i smiercia. Ale to nie o to w tym chodzi... :-?

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw sie 16, 2007 5:47 pm

Pisanie opowiadań powiadasz. Mozę zaprezentuj jakieś.

Pozdrawiam.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

asystentkamaga

Post autor: asystentkamaga » czw sie 16, 2007 7:29 pm

przyjdzie taki dzień, w którym zainteresuje Cię coś tak bardzo, że będziesz chciała to robić, odpoczywać przy tym nawet, jeśli będzie wymagało poświęcenia.... tymczasem musisz szukać, wszędzie, próbować czymś się zainteresować.... odkryć talent.....

ja uwielbiam fotografować. patrzę sobie na świat przez obiektyw i ucinam, zmieniam to, co mi się nie podoba, czego się boję.... chcę stwarzać idealny świat..... choćby na obrazku.....
uwielbiam muzykę.... ale tu nie można mówić o tako jakiej pasji. nie garłam nigdy na skrzypcach, nie śpiewałam w szkolnym chórku, aczkolwiek uwielbiam wsłuchiwać się w muzykę.... czerpać każdy dźwięk, każde słowa i jego różne znaczenia, utożsamiać się z nią.....
i pisać..... dobierać słowa, zmieniać, tworzyć własną rzeczywistość przesiąkniętą milionem uczuć.....

powodzenia.

ODPOWIEDZ