Wasze Instrumenty

Wszystko co jest związane z muzyką.
Pastel

Wasze Instrumenty

Post autor: Pastel » wt lip 24, 2007 7:58 am

Na jakich gracie instrumentach?
Uczycie sie tak z wlasnej woli, chodzicie na lekcje, do szkoly muzycznej lub jakas kapela, orkiestra?


Ja gram dwa lata na klarnecie (jeszcze dwa lata wczesniej gralem na trabce) i gram w orkiestrze detej - wkrotce mam zamiar przeniesc sie z klarnetu na saxofon tenorowy ;-)

Jeszcze gram na gitarze akustycznej, uczylem sie z wlasnej woli, siostra mi pokazala chwyty i nauczyla kilku kawalkow pozniej sie juz sam uczylem - i nadal sie ucze ;-)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt lip 24, 2007 6:04 pm

Ku wyłącznie własnej uciesze wyciskam różne dźwięki z mojego czterostrunowego Fendera. Zazwyczaj biegam bez sensu palcami po gryfie poszukując muzycznego Absolutu lub zapodam jakiś słuszny metalowy riff. Chciałbym grać jak Wooten, di Giorgio, Claypool, Pastorius tudzież inny Pilichowski ale cierpię na dotkliwy brak talentu :-o
Ostatnio zmieniony wt lip 24, 2007 6:05 pm przez misanthropiac, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

pepsi

Post autor: pepsi » ndz lip 29, 2007 11:17 pm

ja chodzilam do szkoly muzycznej.ale pod koniec to to juz bylo na zasadzie byle dostac dyplom.jakos tworzenie muzyki mnie nie bawi.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn lip 30, 2007 6:36 pm

Trudno. Tym nie mniej przypomnę pytanie postawione przez założyciela tematu
Na jakich gracie instrumentach?
Tego się nie dowiedzieliśmy
Obrazek

pepsi

Post autor: pepsi » wt lip 31, 2007 2:03 pm

o ja glupia.przepraszam bardzo.spiesze wiec z pominieta informacja.gitara i pianino.

barbie

Post autor: barbie » wt lip 31, 2007 2:57 pm

pianiiiiiiiinko, jak mnie to wzrusza...

sama byłam na kilku lekcjach gry na gitarze, ale teraz odstawilam ją w kąt.

DoNotBlink

Post autor: DoNotBlink » śr sie 01, 2007 6:59 pm

Nie gram na żadnym instrumencie (jeśli nie liczyć cymbałków i fleta ;-) ), ale poważnie przymierzam się do gitary. Na razie szukam kogoś cierpliwego, kto móglby mi dopomóc.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sie 01, 2007 7:28 pm

Dam Ci radę, kup coś taniego :-) Jak nie grasz profesjonalnie to nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Zresztą wnioskuję, że chciałabyś postawić dopiero pierwsze kroki w sztuce gitarowania. A co jak się nie spodoba?
Choć z drugiej strony będzie można opylić intrument, choćby w komisie. Rób co chcesz :mrgreen:
Obrazek

barbie

Post autor: barbie » śr sie 01, 2007 8:49 pm

tanio sprzedm gitarę klasyczną. misanthropiac heh... skąd ja to znam.

monika.r

Post autor: monika.r » czw sie 09, 2007 10:18 am

Umiem grać na flecie, pianinie, teraz coś powoli zaczynam brzdękać na gitarze.

ODPOWIEDZ