Dziewczyny czym golicie?

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
agusica:D

Dziewczyny czym golicie?

Post autor: agusica:D » sob maja 19, 2007 5:56 pm

No właśnie mam pytanie do dziewczyn, otóż czego używacie do golenia miejsc intymnych? jakie macie najlepsze sposoby na usunięcie włosków z tych okolic? Ja osobiście nie golę jeszcze, ale mam zamiar zacząć, bo tak zapewne jest bardziej higienicznie ;-). Piszcie, wypowiadajcie się... Pzdr :->

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob maja 19, 2007 6:19 pm

Używam zwykłej maszynki jednorazowej i do tego pianka do golenia dla pań ; )

Darka93

Post autor: Darka93 » sob maja 19, 2007 6:21 pm

jagodziczek pisze:Używam zwykłej maszynki jednorazowej i do tego pianka do golenia dla pań ; )
Ja rowniez:-)

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn maja 21, 2007 10:19 am

ja tak samo jak panie wyżej.
czasem golarka elektryczna - nie mylić z depilatorem!
Life hurts...

shoah

Post autor: shoah » wt maja 22, 2007 10:35 pm

zalezy.. kilka razy woskiem sobie robiłam, ale jednak maszynka o wiele, wiele praktyczniejsza. na wosk trza zapuszczac, a ja nienawidze miec czegokolwiek :P

honey

Post autor: honey » pt cze 29, 2007 8:54 am

dokładnie.. ja jednak wolę maszynką,mimo,że szybko odrastają.. ale wiesz, mniej boli,a ja jestem baaardzo wrażliwa na ból..

noname

Post autor: noname » pt cze 29, 2007 9:20 am

zazwyczaj maszynka lub depilator.. ale najlepsze jest brazylijskie woskowanie troche boli ale efekt jest poprostu swietny:D

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn lip 02, 2007 4:54 pm

noname pisze:ale najlepsze jest brazylijskie woskowanie troche boli ale efekt jest poprostu swietny
Na czym to polega?

noname

Post autor: noname » pn lip 02, 2007 4:57 pm

wosk i plasty:D zostawia soie tylko cieniutenki pasek :D

shoah

Post autor: shoah » wt lip 03, 2007 1:12 pm

no ja tam jak juz robilam woskiem, to bez paska. jak juz wspominałam - nienawidze miec czegokolwiek :P

ale ostatnio sie przylapalam na tym, ze jak sie nudzilam, to peseta robilam :D szczerze mowiac, to takie pracochłonne to to nie bylo :P

ODPOWIEDZ