napisy.org

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

napisy.org

Post autor: Jack » czw maja 17, 2007 4:37 pm

likwidacja npisy.org

Ciekawe które informacje są w tej sytuacji prawdziwe. Te które podał rzecznik komendy policji, czy te ze sprostowania administratora serwisu. Jeśli te drugie to ciekawe czy policja równie spektakularnie ogłosi porażkę.

Ja osobiście murem stoję za twórcami i administratorami serwisu. A robienie przedstawienia z ich zatrzymania uważam za błazenadę.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw maja 17, 2007 5:57 pm

Chyba najlepszym wyjście byłoby zatem przemieszczanie całej strony po zagranicznych serwerach na całym świecie. Policja potrzebuje na to zgody policji danego kraju, co zapewne trwa... .

Jak to jest od strony prawnej to nie wiem. Mam nadzieję, że chłopaki z napisy.org dadzą sobie radę.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 17, 2007 8:40 pm

Nie wiem jak to się ima do praw autorskich; dziwna sprawa, jakoś osób słuchających piosenek i piszących do nich liryki nie zatrzymują, z filmem i pisaniem napisów to chyba podobna robota ;] Nie znam się na tyle na prawach autorskich, ale wiadomo, że prasa skora jest do przekłamań. A jak widać wersja prasowa i wersja administratora się różnią. Jednak szkoda by było takiego serwisu ...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob maja 19, 2007 7:13 pm

Prawa licencyjne i inne "własności intelektualne" to dość zawiła sprawa. Np. ostatnio ku mojemu zdruzgotaniu zabroniono rozprowadzania nieautoryzowanych tabulatur (więc i pewnie partytur) :shock: Nie mam pojęcia co w tym było szkodliwego, odczytywałem to wręcz jako wielką promocję dla artystów młodych i starych. Tymczasem teksty utworów pozostają legalne, o czym Troll wspomina. Gdzie tu logika i konsekwencja?
Dziwię się organizacji FOTA, nie rozumiem podjęcia przez nich takich środków.
Obrazek

Machidiel

Post autor: Machidiel » sob maja 19, 2007 7:25 pm

A dla mnie to dosc proste i tłumaczył to juz chyba Gutek film kiedy tez zrobi burze swego czasu. Kto bez bardzo dobrej znajomosci angielskiego bedzie teraz sciagac i ogladac filmy? Ludzie beda musieli czekac na lektora ewentualnie napisy beda wklejane w film, tez kiepskie rozwiazanie.

Guru7

Post autor: Guru7 » czw maja 31, 2007 9:24 am

policja chyba nie ma juz sie czym zajmowac, zamiast sciagac prawdziwych przestepcow to zajmuje sie glupotami

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw maja 31, 2007 5:55 pm

A napisy.info funkcjonują dalej :lol:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Mortuś

Post autor: Mortuś » czw maja 31, 2007 9:26 pm

może napisy.info zlikwidowali konkurencję :-P ?

Wiecie, kiedyś mnie zgarneli że nie miałem świateł przy góralu, miałem tylko odblaskowe, ale górali to chyba raczej z innymi nie produkują... No i spuścili mi powietrze z opon i pojechali :] heh, alboo jeszcze inaczej, oni po prostu lubią się czepiać tych z którymi nie powinni mieć problemów, po co mają ryzykować życie, co im zrobi taki rowerzystaa?!

Policjant zachowuje się tak jakby to on był panem wszystkiego, jakby to on był ponad prezydenta, a nie zapominajmy że jest zwykłym stróżem prawa ;]

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw maja 31, 2007 9:49 pm

Mortuś pisze:heh, alboo jeszcze inaczej, oni po prostu lubią się czepiać tych z którymi nie powinni mieć problemów, po co mają ryzykować życie, co im zrobi taki rowerzystaa?!
Za te pieniądze co zarabiają w drogówce, albo w prewencji to ja też bym się nie porywał z motyką na słońce. ;-)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Mortuś

Post autor: Mortuś » pt cze 01, 2007 10:55 am

Co do napisy.org... Myślę że nic się nie dzieje

Kod: Zaznacz cały

http://www.napisy24.pl/
;) nie mam pojęcia czy to nadal ten sam autor ale stronka hula!

Za te pieniądze Sol? :-> Niektórzy policjanci biorą w łapę, niektórzy praktycznie nic nie robią, bo gdy nie są potrzebni to byle szybciej byle prędzej.

był pewien koleś co miał napis "CHWDP" na bluzie, a co jeśli ktoś rozwija ten skrót tak?
CHWAŁA WSZYSTKIM DOBRYM POLICJANTOM? ;-) Nie mniej jednak chwala sie nie oplaca bo mozna za to trafić za kratki... Policji wiele nie płacą, to prawda, ale mają duże pole do manewru :]

ODPOWIEDZ