Dresiarze...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Piotrekd

Dresiarze...

Post autor: Piotrekd » sob maja 05, 2007 10:05 am

Co sądzicie o dresiarzach?
Co myślicie o ich kulturze, zachowaniu?

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob maja 05, 2007 11:20 am

Prymitywni ludzie. Owszem, są wyjątki, ale 99% populacji dresów zalicza się do tej tępej strony... Nie ma to jak spotkać nawalonego dresa z "Nike" na wszystkim co nosi. Potrafią tylko siedzieć pod blokami, pić, pluć na chodniki, wrzeszczeć "<font color="red">:-)</font>" i zaczepiać innych ludzi. A, zapomniałem dodać o ich nawyku do pisania na blokach itd. "HWDP". Nienawidzą policji za to, że policja spisała ich gdy zakłócali porządek? Faktycznie, powód do nienawiści. Ech...

Herr.S

Post autor: Herr.S » sob maja 05, 2007 11:23 am

Mam w dupie całe pokolenia dresiarzy..

Machidiel

Post autor: Machidiel » sob maja 05, 2007 9:41 pm

Herr.S pisze:Mam w dupie całe pokolenia dresiarzy..
Ale ty jesteś pokoleniem dresiarzy ehhhh
Ostatnio zmieniony sob maja 05, 2007 9:42 pm przez Machidiel, łącznie zmieniany 1 raz.

greenka

Post autor: greenka » pn maja 07, 2007 10:29 am

Prymitywni-to słowo właśnie kojarzy mi się z dresiarzami.
Kiedy taki rosły chłop z łyżwą na dresie zaczepia mnie i rzuca urocze: "ej ty, <font color="red">:-)</font>!" a potem kontynuuje swój monolog, to ja z trudem pokonuję przemożną chęć przyłożenia mu w czuły punkt.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn maja 07, 2007 1:24 pm

Do ludzi chadzających w dresach nic nie mam, bardzo wygodny to ubiór :mrgreen: Co się tyczy dresów "mentalnych", tj. cwaniaczków, złodziejaszków i zadymiarzy: wykastrować by złe geny się nie panoszyły i do obozu pracy
Obrazek

HajperGT

Post autor: HajperGT » pn maja 07, 2007 1:51 pm

Ja chodzę na codzień w dresach.. może nie jestem typowym dresiarzem [mam studia za sobą i pracuję uczciwie i prowadzę na boku również firmę, która nie jest czymś na zasadzie - dam w łeb i wystawię fakturę ; )] i powiem jedno - tak jest mi najwygodniej chodzić, a że jeżdzę na codzień BMW to cóż.. zdarzają się śmieszne nieporozumienia kiedy to usłyszę że jestem jeb... dresem, ale bardzo szybko ludzie pokazuja że się mylili ; )

Piotrekd

Post autor: Piotrekd » pn maja 07, 2007 3:20 pm

HajperGT pisze:Ja chodzę na codzień w dresach.. może nie jestem typowym dresiarzem [mam studia za sobą i pracuję uczciwie i prowadzę na boku również firmę, która nie jest czymś na zasadzie - dam w łeb i wystawię fakturę ; )] i powiem jedno - tak jest mi najwygodniej chodzić, a że jeżdzę na codzień BMW to cóż.. zdarzają się śmieszne nieporozumienia kiedy to usłyszę że jestem jeb... dresem, ale bardzo szybko ludzie pokazuja że się mylili ; )
Wiesz, nie dres czyni człowieka dresiarzem. Sam znam kilka osób które zakładają dresy bo jest im po prostu wygodnie.

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn maja 07, 2007 7:58 pm

Ale dres + BMW to juz daje jakis stereotypowy obraz ;-) Jeszcze powiec do tego ze masz gruby srebrny łancuch i amstafa?
zdarzają się śmieszne nieporozumienia kiedy to usłyszę że jestem jeb... dresem, ale bardzo szybko ludzie pokazuja że się mylili ; )
Na kolanach z gnatem przy skroni? :-D
Ostatnio zmieniony pn maja 07, 2007 8:02 pm przez Machidiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn maja 07, 2007 9:06 pm

HajperGT pisze:Ja chodzę na codzień w dresach.. może nie jestem typowym dresiarzem [mam studia za sobą i pracuję uczciwie i prowadzę na boku również firmę, która nie jest czymś na zasadzie - dam w łeb i wystawię fakturę ; )] i powiem jedno - tak jest mi najwygodniej chodzić, a że jeżdzę na codzień BMW to cóż.. zdarzają się śmieszne nieporozumienia kiedy to usłyszę że jestem jeb... dresem, ale bardzo szybko ludzie pokazuja że się mylili ; )
Rany. Piszesz, że związałeś się z prostytutką, chodzisz w dresie, lubisz szybko ludziom przetłumaczyć, że się mylą, uważasz, że zawsze masz rację, słuchasz HH, jeździsz BMW co ma ponad 400 KM i pracujesz w warsztacie tuningowym 8-)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ