Solara

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Solara

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 7:49 am

Co sądzicie o osobach chodzących na solarium w wiadomym celu, zwłaszcza o facetach? Czy potwierdzi się typowe stanowisko - facet po solarze = metro ? Czy chodziłeś/aś kiedyś na solarę? I jak wrażenia? Jeśli nie, czy zamierzasz? Dlaczego? :->

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 12, 2007 8:25 am

Powiedzmy sobie szczerze, że facet i solarium to dosyć pedalskie rozwiązanie. Przynajmniej dla mnie facet regularnie chodzący do solarium jest dziwny.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » czw kwie 12, 2007 9:55 am

kobieta chodząca do solarium to chyba normalne.
natomiast facet? jak dla mnie to świadczy źle o facecie, nie napiszę że pedalsko bo tak nie myślę :-P ale raczej lalusiowato. takich gości zawsze omijam z daleka, to nie facet to ken partner lalki barbie, a że barbie raczej być bym nie chciała więc tacy faceci są skreśleni u mnie na samym początku
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 1:07 pm

kobieta pisze:jak dla mnie to świadczy źle o facecie
No ale jak źle, przecież dba o siebie, a 90% kobiet zarzeka się na forach, że facet powinien być zadbany i tylko takiego chcą :lol:
Sol pisze:Przynajmniej dla mnie facet regularnie chodzący do solarium jest dziwny.
No dobra, w takim razie z innej beczki - chodzi o sam fakt chodzenia na solare, czy perfidną opalenizne (jedno i drugie?). Czy facetów opalających się naturalnie (pod chmurką, przy słoneczku) oceniasz podobnie? :>

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:12 pm

a ja się przyznam, że nigdy nie byłam :P mam taką głupią skóre, że gdziekolwiek bym nie była i tak się nie opale za bardzo;] jakoś tak nie wyobrażam sobie, żeby jakiś moj kumpel mowił mi, że nie moze się spotkać, bo ma solarke:P bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fuuu :D nie dla mnie takie coś

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw kwie 12, 2007 2:42 pm

Jestem jak najbardziej za opalaniem się nad wodą, z piwkiem i ładnymi widokami (i nie mam tu na myśli gór, czy lasów).
Powiem Ci tak. Każdy, nawet facet powinien obcinać paznokcie u nóg, ale to jeszcze powód abyś leciał z tym do gabinetu kosmetycznego i prosił o przypiłowanie i wypolerowanie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Piotrekd

Post autor: Piotrekd » czw kwie 12, 2007 3:24 pm

Kobieta na solarium - spoko.
Ale facet to już delikatna przesada. Oczywiście powinien o siebie dbać ale nie w taki sposób. Nad morzem to norma ale nie w solarce.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » czw kwie 12, 2007 4:09 pm

xTrollx pisze:
kobieta pisze:jak dla mnie to świadczy źle o facecie
No ale jak źle, przecież dba o siebie, a 90% kobiet zarzeka się na forach, że facet powinien być zadbany i tylko takiego chcą :lol:
no jasne, że ma o siebie dbać, myć się, golić się, mieć ładnie podcięte i ułożone włosy, ładnie pachnieć. ale nie chodzić do solarium albo kosmetyczki (chyba że poważne problemy z cerą -to co innego). i co jeszcze może nogi zacznie sobie golić ? :-D wtedy to lala a nie facet :-P
Life hurts...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 6:26 pm

kobieta pisze:no jasne, że ma o siebie dbać, myć się, golić się, mieć ładnie podcięte i ułożone włosy, ładnie pachnieć. ale nie chodzić do solarium albo kosmetyczki
Ha! Już wiem o co chodzi, po prostu WY - kobiety, boicie się, aby faceci nie byli bardziej zadbani, bardziej piękni od WAS! Wydało się :mrgreen:
Piotrekd pisze:Kobieta na solarium - spoko.
Ale facet to już delikatna przesada.
Dobrze, że to facet mówi, z ust kobiety potraktowałbym to jako swoistą dyskryminację :-D
Sol, sądzę, że większość typowych, normalnych, trochę tradycyjnych i męskich facetów (eh masło maślane), podziela Twoją opinię. I w sumie sporo w tym racji jest ;P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw kwie 12, 2007 7:49 pm

xTrollx pisze:Ha! Już wiem o co chodzi, po prostu WY - kobiety, boicie się, aby faceci nie byli bardziej zadbani, bardziej piękni od WAS! Wydało się :mrgreen:
A gdyby tak było to co wtedy? :-P Nic wielkiego, poza zburzeniem dotychczasowego porządku wszechświata, by się nie stało.

Czy faceci chodzą na solarium to mnie wcale nie obchodzi, nie oceniam chłopców po wyglądzie. Jeśli o panny chodzi to obowiązuje zasada "co której pasuje". Tak na prawdę wizualnie nie sposób ocenić która opalała się światełkiem słonecznym a która tymi monstrualnymi lampami. No, chyba, że opala się maniakalnie i powoli przechodzi na negroidalną stronę mocy. Efektem tego w wieku 20 lat panna ma skórę czterdziestolatki. Konkluzja jest niebywale sztampowa: wszystko w nadmiarze szkodzi...

ODPOWIEDZ