nTV vs Cyfra vs polsat

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
harry203

nTV vs Cyfra vs polsat

Post autor: harry203 » czw mar 22, 2007 6:48 am

Witam i tak jak w temacie. Jaką Tv satelitarną wybrać? co macie wy? jakie są tego plusy i minusy. W grę wchodzi raczej tylko cyfra+ i nTv bo z polsatu to się chłam zaczyna robić. Proszę piszcie bo nie wiem co brać a z "siatkówką" to dłogo już nie wytrzymam :lol:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw mar 22, 2007 2:10 pm

Ja mam kablówkę.

Ostatnio jednak przeglądałem ofertę platformy n. I powiem Wam, że lipa. Jest jakiś pakiet filmowy, ale same debilne kanały, oprócz Kino Polska. W pakiecie sportowym jest TVN Turbo, więc można by się an to połasić (ciekawe programy motoryzacyjne + LM).
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

harry203

Post autor: harry203 » czw mar 22, 2007 4:00 pm

O tosz właśnie chodzi że cena/jakość to nTV wypada najlepiej a pakiet filmowy jest super ( kanał MGM jest w pytke+ cinemax za free do końca 2007) Kurcza nie wiem już sam. Taka C+ to ma te HBo i pakiet C+ ale wybulić prawie (Teraz bez promocji.) 170 zł za tv to przegięcie chyba jest...

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw mar 22, 2007 5:06 pm

A co na tym Cinemaxie jest? MGM też podobno taki dupiasty kanał. Sam nie mam to nie wiem, ale kumpel mówił, że nic specjalnego.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

harry203

Post autor: harry203 » czw mar 22, 2007 5:09 pm

Cinemaxy sa w pozo bo akurat teraz mam na pirackim ferdku, ale ten MGM to znam tylko z ultki ... więc jak by ktoś dobrotliwy podał dwa słowa o tym rodzynie ??

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » czw mar 22, 2007 8:36 pm

Ja mam polsat i jestem zadowolona, mam wykupionych kilka pakietów, ale mało kanałów ogladam. Owy MGM mam, ale nawet nie wiem co tam leci.

harry203

Post autor: harry203 » czw mar 22, 2007 8:44 pm

No właśnie- jak wezme polsat to bedzie fajnie wiadomo trochę więcej kanałów niż na nTV i może troszkę taniej ale... HD na "N". Tuner 5.1 D.D dysk 250 Gb, Filmy na HD wyglądają obłędnie (Zresztą coś tam już o tym pisałem). Nawet taki film jak "piraci" cz1 który leciał nie tak dawno na TVN na "N"-ce i 21" marki BEKO( u kumpla) wyglądał lepiej niż versja DVD na 19"lcd( u mnie) "i bądz mądry i pisz wiersze..."

Machidiel

Post autor: Machidiel » czw mar 22, 2007 10:17 pm

Jezeli wchodzi u ciebie w gre ten tuner lepszy to bardziej polecam ci N.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw mar 22, 2007 10:54 pm

Sorry z tą jakością HD na zwykłym telewizorze to bym nie przesadzał.

Ostatnio kręciłem się po sklepach z telewizorami i powiem Wam, że na tych płaskich telewizorach z ekranem rzędu ok. 40' zwykły obraz wyląda koszmarnie. Trzebia siedzieć przynajmniej 10 metrów od TV, żeby nie widzieć tego koszmarnego obrazu.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

harry203

Post autor: harry203 » pt mar 23, 2007 7:07 am

Sol jeżeli chodzi Ci o 40" lcd i zwykły obraz czyli nie HD to [pomyśl- kto wywala parę tysięcy za dobry lcd albo świetną plazme i do tego męczy się na siatkowej antenie???

ODPOWIEDZ