Mój blog.

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Mój blog.

Post autor: AdminNarkoza » ndz mar 18, 2007 12:34 pm

Witam.
Nawiązując do rozmowy z ShoutBox'a w której poruszany był temat bloga pomyślałem, że warto stworzyć nowy temat, w którym każdy, kto ma i chce pokazać swój blog będzie miał możliwość zaprezentowania własnego "pamiętnika".
Sam nie prowadzę bloga, ale zapewne z chęcią ja i inni forumowicze poczytamy Wasze.
Zapraszam, więc do umieszczania linków.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pn mar 19, 2007 6:24 pm

tak myślałam, że nie będzie odzewu :-P

zastanawiam się tylko, czy nikt nie ma bloga, czy raczej nikt nie chce ujawnić adresu ?

barbie

Post autor: barbie » wt mar 20, 2007 1:59 pm

no to ja może zacznę.
http://dressing-room.slowa.pl - tu mnie można czytać.
Ostatnio zmieniony wt mar 20, 2007 2:00 pm przez barbie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt mar 20, 2007 5:00 pm

kobieta pisze:zastanawiam się tylko, czy nikt nie ma bloga, czy raczej nikt nie chce ujawnić adresu ?
A dlaczemu TY nie chcesz ujawnić adresu? :->
[Nie 1:50] kobieta: tzn. ja nie ujawniam adresu swojego bloga ludziom z reala, ale nie bardzo rozumiem Twoj komentarz, a co do tematu który był, to chyba zalinkowanie takiej czy innej strony na swoim blogu nie jest czynienie z niego durnego pamiętniczka w sieci

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » wt mar 20, 2007 6:22 pm

misanthropiac pisze: A dlaczemu TY nie chcesz ujawnić adresu? :->
patamu szto mam tam treści silnie osobiste ;-)
i nie zależy mi na rozgłosie, mimo iż tak go mam, może aż za duży, kiedyś ktoś z reala mnie nakryje i wyda się wszystko :-D

harry203

Post autor: harry203 » wt mar 20, 2007 6:43 pm

I dla tego większość ludzi nie prowadzi Blogów, Jak ja bym coś takiego skręcił i ktoś ze znajomych na to trafił tak lipa. Wystarczy ze bym dał co śmieszniejsze sytuacje z życia"Harrego" -a z tego co najmniej mozna by naręcić ze dwa filmy- to by wyszła taka komedia że aż mi się micha sama cieszy :mrgreen: jak sobie te wszystkie schizy przypominam. A to dopiero 19 rok...
Ostatnio zmieniony wt mar 20, 2007 6:44 pm przez harry203, łącznie zmieniany 1 raz.

barbie

Post autor: barbie » wt mar 20, 2007 7:20 pm

no to ja muszę mieć naprawdę nudne życie...
jakiekolwiek by nie było, zakładając bloga liczę się z tym że każdy może czytać moje notki. adres nie jest żadną tajemnicą. a jeśli chcę coś napisać dla siebie, to zamieszczam to w kategorii "secret", do której dostępu nie ma nikt poza mną.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr mar 21, 2007 11:21 am

Chyba faktycznie zakładacie, że bloguś=pamiętniczek, a to nie jest prawda ;-)
Obecnie w modzie są tłumnie odwiedzane blogi polityczne, w onetowej absolutnej czołówce są Korwin-Mikke, Marcinkiewicz, Wierzejski i Senyszyn (w tej właśnie kolejności). Bardziej anonimowi domorośli politolodzy też są w czołówce. Są też blogi światopoglądowe, sportowe, muzyczne, filmowe, po prostu wszystko co można sobie wymarzyć
Obrazek

Darka93

Post autor: Darka93 » sob maja 12, 2007 10:06 pm


Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » ndz paź 21, 2007 9:17 am

link do mojego bloga www.izka101.mylog.pl
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

ODPOWIEDZ