Jaka sieć?

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Jaka sieć?

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 9:54 am

Z jaką siecią komórkową jesteście związani? Czy jesteście zadowoleni, co Was przy niej trzyma? A może z chęcią zmienilibyście na inną?

Ja jestem aktualnie w Orange (mixowa sprawa), ceny trochę wysokie jak na aktualny stan w innych sieciach (chociaż w mixach tak bywa), obsługa klienta marna, już 2 miesiące problemów z zerwaniem umowy za mną ... Wcześniej byłem w taktaku (ahh pierwsza sieć, nawet nie narzekałem, tylko denerwujące komunikaty przy niskim stanie konta), dalej przyszedł czas na Heyah (również te komunikaty, w końcu z systemu Ery korzystają), ceny bardzo niskie (zwłaszcza w czasach jak wchodziła, nie było równych). Tak myślę, żeby kiedyś do niej nie powrócić ;-) Tylko w Heyah nie ma praktycznie żadnych promocji z telefonami..

Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 12:22 pm

A właśnie, jak się sprawa ma z cenami? Jak to wygląda w Heyah obecnie, bo trochę się nie orientuję? Co z tymi promocjami z smsami za 0gr do wszystkich??

//btw. dawno Cię nie widzieliśmy na forum ^^ Witaj po przerwie ^^

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 12:59 pm

To w sumie 25 esek na tydzień.. jak jest potrzeba, można ładować ;-) W popie są, ale po 1 grosz, i to tylko do idei :/ A ja mam mixa, w sumie cennik mój jest podobny, tyle, że ja mam do wszystkich sieci, łącznie z ideą smsy po 20gr, a za minutę... coś koło 70gr? 75? Makabra :P No ale przynajmniej już dawno weszła technologia naliczania sekundowego ^^

//studia?? ojjj jak przyszedłem na to forum to jeszcze maturę pisałem ^^ a co studiujesz w ogóle? //btw. za moment właśnie lecę na zajęcia :/

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pn mar 05, 2007 3:09 pm

Ja mam telefon w Erze, konkretniej w TakTaku. Jestem od ponad 4 lat w tej sieci (3 lata abonament, od czerwca 06' TakTak). Ogólnie ceny są dobre, w taryfie Happy Taniej mam esa po 16 groszy, minutę do każdej sieci za 59 groszy. Minusy - pierdzieli się coś u nich, zasięg dość przeciętny, no i tony spamu (ostatnio mniej, ale wcześniej było nie do zniesienia).

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn mar 05, 2007 4:55 pm

Może z innej beczki bo widze ze tu wszyscy mixy albo karty ale ja mam Ere abonamentowo i ja uwielbiam. Najtansza moze nie jest ale juz jestem z nimi tak długo że utargowałem co chciałem. Mało spamu, długo czakaja az zapłaci sie zaległe rachunki :mrgreen:, no i ogolnie nie robia wiekszych problemów przynajmiej mi.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pn mar 05, 2007 5:11 pm

Machidiel pisze:Może z innej beczki bo widze ze tu wszyscy mixy albo karty ale ja mam Ere abonamentowo i ja uwielbiam. Najtansza moze nie jest ale juz jestem z nimi tak długo że utargowałem co chciałem. Mało spamu, długo czakaja az zapłaci sie zaległe rachunki :mrgreen: , no i ogolnie nie robia wiekszych problemów przynajmiej mi.
Też mam Erę na abonament i potwierdzam powyższe słowa. :-)
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn mar 05, 2007 5:19 pm

Na początku miałam Era Tak Tak, ale to było bardzo dawno temu, jak stawki w prównaniu z dzisiejszymi były kosmiczne. Teraz mam już od roku, po raz drugi Erę na abonament, umowę na dwa lata. Więc jak widzicie od zawsze związana z Erą. Jestem zadowolona (bo tatuś płaci :D ), zasięg mam praktycznie wszędzie w swoich okolicach, więc nie mam zamiaru zmieniać :)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 8:31 pm

No to Era na razie prowadzi ^^ A jest tu ktoś, kto korzysta z plusa?

Ja korzystam z mixa w orange, jak już wspomniałem, ale interesowałoby mnie przejście na prepaid /taktak, simplus, heyah, bardzo ewent. pop :P/ ponieważ na abonament co miecha mnie póki co nie stać. Więc użytkownicy prepaid, piszcie proszę ^^

Machidiel

Post autor: Machidiel » pn mar 05, 2007 9:40 pm

Nie za bardzo wiem czego ty szukasz. Bo jeżeli cenowo cie Orange w mixie i prepaidzie nie zadowala to nie za bardzo przypasuja ci tez inne sieci. Może napisz co cie najbardziej interesuje w ofertach - tanie minuty do innych operatorów , tanie smsy czy co? I zastanów sie ile misiecznie wydajesz na karty bo czasto ludzie chca oszczecidzic na abonamencie a wydaja miesiecznie wiecej na karty, przykład znajomego ehhhh

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 10:20 pm

W prepaidzie nie testowałem, ale generalnie mam dosyć Orange i to główny mankament ;) Zdaję sobie sprawę, że mixy pewnie wypadają podobnie... Dlatego szczególnie interesowałby mnie prepaid ;) Stawiamy na tanie smsy, połączenia w obrębie sieci też nie powinny być zbyt drogie. Na kartę nie wydaję, bo póki co jeszcze jestem w mixie (już zrywam umowę), i wychodziło 25zł co miecha. Sądzę, że oszczędnie 50zł powinno starczyć na 2 miesiące, a może i dłużej (zależnie od cen).

ODPOWIEDZ