Co cie dziś wprawiło w dobry nastrój?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw sty 25, 2007 9:20 pm

Był to jeden z takich dni, gdzie nic nie wkurzyło
Najpierw przemiły trening, który pozwolił zlikwidować troszkę nabrzmiałego ostatnio mięśnia piwnego. Potem zbadałem wyniki egzaminu z matmy. Dwa razy lepsze niż bym przypuszczał. Następnie konsumpcja pysznego domowego żarcia i obczajanie dziwnej muzyczki na last.fmie. Zwieńczenie dnia genialne - wspaniałe zwycięstwo nad Islandią po emocjonującym boju.
Jak każdy dzień ma tak wyglądać to ja optuję za nieśmiertelnością

BTW, może założyć odwrotny temat, optymistyczny. "Co cie dzisiaj zachwyciło czy cuś" :-D
Obrazek

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » pt sty 26, 2007 12:17 pm

Zakładaj! Mnie dziś też nic nie wkurzyło. Już byłam przygotowana na atak mamy i uzbroiłam się w wielką cierpliwość, ale się nawet nie odezwała. To był cud. To mnie zachwyciło, o xD

misanthropiac: zrobione:)
Ostatnio zmieniony pt sty 26, 2007 2:11 pm przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pn sty 29, 2007 7:47 pm

Hmmm... Co mnie wprawiło w dobry nastrój ??
Myślę, że to, że nie byłam pytana z polskiego i historii, bo nic nie umiałam :mrgreen:

noname

Post autor: noname » pn sty 29, 2007 8:08 pm

ekshibicjonizm w czasie gry w siatke:P i moj kolega i wiele innych:D

trampki jezusa

Post autor: trampki jezusa » śr sty 31, 2007 7:12 pm

hmm... dobra rzecz w tym dniu? pyszne pierogi mojej mamy ;] i co poza tym? e... nic więcej...

harry203

Post autor: harry203 » śr sty 31, 2007 7:46 pm

A miało być tak pięknie? Miał przyjśc nowy nauczyciel od infy- i przyszedł- Koleszka ktory nic nie robił został zastąpiony totalnym TROLEM bagiennym ktory nie słyszał o pci-expres i o s-ata a jak powiedziałem ze jest teraz więcej podstawek pod PROCKA niż trzy ktore wymienił( Socket "A" ,478 i jeszcze jakiś ktorego nie pamiętam) to mi powiedział że plotek NIE słucha . ha ha ha ha i jeszcze raz ha ha

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt lut 02, 2007 7:13 pm

Wczoraj 5 z kartkówki z chemii (pierwszy raz w życiu), a dziś 4 z kartkówki z geografii :mrgreen: Hehe normalnie szaleje ;D

kasik15

Post autor: kasik15 » pt lut 02, 2007 9:08 pm

A mnie dzisiaj w dobry nastrój wprawiło to że babka od historii przełożyła sprawdzian. :mrgreen: To było cudowne....... ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob lut 03, 2007 7:25 am

OMG dużo by wymieniać :P
Generalnie sama wczorajszo-dzisiejsza impreza była godna ;) Zresztą własnie z niej wrocilem ^^ Nic nie robi lepiej niż porządna biba, trochę browara, ładnych dziewczyn i maraton na dreamcaście xD

greenka

Post autor: greenka » pn lut 05, 2007 5:55 pm

Ja jestem w dobrym nastroju od dwóch tygodni, bo od tylu właśnie leżę w domu z zapaleniem płuc, a cieszy mnie fakt, że w tak paskudną pogodę nie muszę wstawać rano do szkoły.

ODPOWIEDZ