Rząd i wadza :)

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
mtx

Rząd i wadza :)

Post autor: mtx » czw mar 23, 2006 2:14 pm

Ogólnie rzecz biorząc ci co rządzą są zawsze źli. A obecni? jak dla mnie tragedia :) A co wy sądzicie?

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw mar 23, 2006 8:27 pm

Moim zdaniem przedtem było nieco lepiej....choć też nie reweacja, ale takiego bydła jak teraz jest to chyba nigdy nie było. Poprostu tragedia! Aż żal się robi i wstyd, że żyjemy w takim kraju, jak widze jak się prezentują niektórzy za granicą. Masakra....i za co oni tyle zarabiają????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: :!: :!: :!: :!:

mtx

Post autor: mtx » pt mar 24, 2006 2:09 pm

Wiesz.. mają 10 tys miesięcznie za prowadzenie biura poselskiego, które notorycznie jest zamknięte.
kiedy są ministrami zarabiają ileś tysięcy, i 3 miechy po odwołaniu im się dopiero przestaje wypłacać..
jest co zbierać z tej diety :)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt mar 24, 2006 2:29 pm

Jak bym tyle zarabiała to też pewnie byłabym taka pucata jak oni, bo oni 3\4 wydają na żarcie.

mtx

Post autor: mtx » pn mar 27, 2006 10:57 am

zależy kto :P
ja bym wydała dla nich na edukację :D

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn mar 27, 2006 5:15 pm

no raczej. Nie mówię, że wszyscy są tacy...ale jak patrze na tych buraków, bez matury, z tokiem myślenia równym pantofelkowi, to mnie trafia.

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 27, 2006 8:37 pm

mtx pisze:ja bym wydała dla nich na edukację
to raczej nie ma sensu. po co nam kolejna dziura budżetowa skoro nawet po procesie ksztalcenia tych darmozjadow nie bedzie komu jej zalatac. tu trzeba radykalnych zmian w polityce i prawie gospodarczym. VIVA LA REVOLUTION :mrgreen:

mtx

Post autor: mtx » czw mar 30, 2006 6:47 am

eee tam.. rewolucja się zawsze sprzysięga przeciwko rewolucjonistom..

ja proponuję podłożyć Kaczce jego dymisję.. nie przeczyta, tak jak medalu Jaruzelskiego i po kłopocie :)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw mar 30, 2006 6:33 pm

Moim zdaniem on wogóle nie nadaje się na prezydenta...a jego żona !! Wogóle nie jest reprezentatywna. Nie pasuje jej to miejsce. Moim zdaniem Kwaśniewska była najlepsza. Babka ma klasę.

ozeh

Post autor: ozeh » pt mar 31, 2006 4:38 pm

juz chyba lepszy bylby Tusk na tym stolku. caly ten rzad to jeden wielki cyrk bo czasami jak slucham wypowiedzi naszych polskich politykow to az mi sie smiac chce. a najlepsze to sa programy publicystyczne np. "Co z ta Polska?". tam to dopiero padaja slowa potwierdzajace inteligencje naszej wladzy. jednym slowem mniej niz zero.........

ODPOWIEDZ