Wywoływanie Duchów

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
Marcin

Wywoływanie Duchów

Post autor: Marcin » pt maja 19, 2006 4:16 pm

co o tym sadzicie?? czy wywoływaliscie kiedys duchy?? i w ogole po co?? hm... ja prawde mowiac nie bawiłem sie w takie rzeczy, a wy??

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:20 pm

Ja nie wywolywalem i osobiscie w takie cos nie wierze... tam jakies duszki co sie czasem zjawiaja to co innego ale takie siedzenie trzymanie sie za rece... to raczej reklama dla firm ktore produkuja rozne "gadzety" do wywolywania duchow ;-)

Marcin

Post autor: Marcin » pt maja 19, 2006 5:47 pm

nika pisze:ale jednak coś w tym jest
I tu się zgodzę ;). Żadna rzecz nie jest wyssana z Palca :-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 19, 2006 6:00 pm

ja kiedyś jak byłam mała, to sobie tam wywoływałyśmy duchy, ale to było bardziej dziecinna zabawa, niż prawdziwe wywoływanie duchów. Tak poza tym, to duchów nie wywołuje, wierzę, że jak będą coś chciały, to same przyjdą i poproszą o pomoc.

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 6:08 pm

"Siemka Kaśka dasz nam szklanke cukru bo nam zabraklo??" hehe a tak na powaznie to nie zostalo jeszcze udokumentowane istnienie duchow ;) co do opcji ze to istoty nie z ziemi bardziej wiarygodne 8-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 19, 2006 6:47 pm

niejest udokumentowane, ponieważ ludzie chcieliby mieć dowody w postaci dotykowej, by uwierzyć a to nie jest możliwe. Tak samo z istotami jak to nazywasz poza ziemskimi. One przychodzą prawie do każdego z nas ale nie każdy potrafi je dostrzec i się z nimi dogadać.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Kasiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob maja 20, 2006 10:02 pm

istoty... a nie mysleliscie kiedys, że sami mozecie byc istotami pozaziemskimi, ze macie moc?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz maja 21, 2006 1:59 am

xTrollx pisze:sami mozecie byc istotami pozaziemskimi, ze macie moc
o co dokładnie chodzi xTrollx?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 21, 2006 10:26 am

admin, nie miałeś nigdy uczucia, że już tu byłeś, już to widziałeś, albo patrząc jak inni męczą się z jakimis problemami, ty byś to zrobił w przeciągu kilku sekund, bez żadnych kłopotów i o wiele lepiej, patrząc na ludzi i ich ziemskie problemy, wszystko staje się łatwe, tak jakbyś miał wgląd w cały system życia..?

MeTeo

Post autor: MeTeo » ndz maja 21, 2006 1:04 pm

nie wiem czy to cos da do tematu ale...
ze macie moc?
czlowiek wykorzystuje tylko kilka procent (%) sily mozgu naukowcy uwazaja ze jakby czlowiek wykorzystywal przynajmniej polowe moglby sie kontaktowac umyslowo z innymi ;-)

ODPOWIEDZ