Wasilewski kontuzja

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Wasilewski kontuzja

Post autor: Croxite » ndz wrz 06, 2009 7:09 pm

http://www.youtube.com/watch?v=l9Uff_1upVM
Ładnie się połamał... :-> Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn wrz 07, 2009 9:33 am

i co w tym wątku mamy wpisywać słowa otuchy dla Wasyla ? po co w ogóle to stworzyłeś ? ani żadnego pytania ani nic nasz forumowy mędrco ... :>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pn wrz 07, 2009 3:30 pm

i co w tym wątku mamy wpisywać słowa otuchy dla Wasyla ? po co w ogóle to stworzyłeś ? ani żadnego pytania ani nic nasz forumowy mędrco ... :>
Stworzyłem po to, aby forum się coś ruszało i właśnie żebyś pisał takie głupie posty, widać działa ;-)
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn wrz 07, 2009 3:50 pm

Croxite pisze:Stworzyłem po to, aby forum się coś ruszało i właśnie żebyś pisał takie głupie posty, widać działa
no brawo ten twój pomysł jest genialny ...przyciąga jak widać mase odbiorców ... jak te twoje chudniecie wygląda tak jak te pomysły to bedziesz większy niż dorodny knur
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pn wrz 07, 2009 5:17 pm

pysk w pysk pisze: no brawo ten twój pomysł jest genialny ...przyciąga jak widać mase odbiorców ... jak te twoje chudniecie wygląda tak jak te pomysły to bedziesz większy niż dorodny knur

Brak argumentu = głupi żart. :->
Tia..

Awatar użytkownika
kolonijny
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: pt lis 13, 2009 11:02 am

Post autor: kolonijny » pt lis 13, 2009 7:29 pm

Rehabilitacja przebiega pomyślnie, oby wracał bo brakuje w kadrze takiego charakteru.

ODPOWIEDZ