Taniec

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 3:55 pm

wiesz dla kogos jest dla kogos nie jest... ale jesli nawet przy tym ciezko nie mysla i maja profesionalnych nauczycieli ;-)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 3:59 pm

ja bym tak chcial ;-) wiem ze nie latwe ale sa szybkie i ciekawe efekty ;-)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:03 pm

hehe tylko wlasnie o to chodzi ze jakbym chcial tyle cwiczyc co oni to by pensja 2000 nie wystarczyla a oni do tego jeszcze zarabiali i mieli lepszych (i ladniejszych) nauczycieli

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:05 pm

ladnych ale nie kazda jest tak utalentowana ;-) ale ladna to tylko pozory bo potem to kase tylko zzera :evil:

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:08 pm

podaj mi adres nauczycielki ladnej, utalentowanej ktora nauczy mnie tak tanczyc i nie wezmie kasy ;-)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:13 pm

Syzyfowa praca ;-) zadna nie umie tak tanczyc ;-) ale jakby byla... ;-) nie odmowilbym ;)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 4:17 pm

na takim odludziu hehe ;-) nie no az takie male to nie jest... no wlasnie nie ma bo jakby byla to bym ja znal ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 19, 2006 6:11 pm

Wystarczy mieć talent...i słuch. Jak potrafisz się poruszać, to wszystkiego można się nauczyć, nawet ruszania bioderkami i kręcenia pupcią :mrgreen:

MeTeo

Post autor: MeTeo » pt maja 19, 2006 7:34 pm

Wystarczy mieć talent...i słuch
Sluch muzyczny mam ;-) a talent to musialby ktos sparwdzic ;-)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob maja 20, 2006 1:06 am

Zależy, co należy rozumieć pod pojęciem taniec. Jeżeli mają być to ruchy z disco, kurs będzie prawie darmowy. Wystarczy kupić wejściówkę i robić to, co inni. A jeżeli chodzi o taniec towarzyski to nie jest tak łatwo. Ja podstawowych kroków uczyłem się na weselu z moją dziewczyną.. Ale aby dobrze tańczyć nie wystarczy jedno wesele, musi ich być więcej :mrgreen:

ODPOWIEDZ