Przygnebienie /depresja

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
hera124
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 3:10 pm

Przygnebienie /depresja

Post autor: hera124 » ndz lut 05, 2012 3:33 pm

Ciagle chodze przygnebiona nie potrafie sie cieszyc zyciem tak jak kiedys mam swoja pasje i przyjaciolke a jednak i tak wole spedzac czas sama nie lubie ostatnio ludzi nie chce ich widywac ale to nic nie da ostatnio powiedziala mi ze to nie jest normalne bo trwa to za dlugo powiedzial ze moze mam depresje. Jakby tego bylo malo kolezanki z klasy ostatnio pobily mnie na wf jak nauczycielka wyszla do lazienki ciaglemnie wyzywaja ... ponizaja .. Prosze pomozcie :cry:

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Przygnebienie /depresja

Post autor: kirissa » śr lut 08, 2012 1:55 pm

Skup się na swojej pasji, rób to, co sprawia Ci przyjemność i tak planuj sobie dzień, żeby nie mieć zbyt dużo czasu wolnego, tylko robić rzeczy, które sprawiają CI radość. No i nie zaszkodzi pogadać z psychologiem... Chociaż wydaje mi się, że po prostu masz dość ludzi - to normalne, że czasami wszyscy w koło nas irytują...
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

Awatar użytkownika
hera124
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 3:10 pm

Re: Przygnebienie /depresja

Post autor: hera124 » pt lut 10, 2012 11:28 am

Dziękuje

Awatar użytkownika
tymonek
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 10, 2012 9:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przygnebienie /depresja

Post autor: tymonek » pn lut 13, 2012 9:12 pm

poszukaj pomocy, najlepiej porozmawiaj z rodzicami, razem poszukajcie dobrego lekarza/psychologa
ja właśnie płakałem. Nie po wierzchu. Czułem coś takiego, jakby z drugiej strony moich oczu łzy do wewnątrz mnie spływały. Doświadczył pan może takiego płaczu? urządzanie pokoju dziecięcego

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Przygnebienie /depresja

Post autor: Narciarka » sob mar 17, 2012 8:34 am

Odwagą więcej zdziałasz niż kiedy będziesz pozwalała koleżankom się poniżać.Zawsze możesz się odpłacić im tym samym.Ale rozmowa z rodzicami nie ominie CIebie. A swoją drogą dwa razy założyłaś ten sam temat.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ