Dzisiejsze nastolatki

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Dzisiejsze nastolatki

Post autor: Mglista » pn lis 09, 2009 12:50 pm

Chodzą ulicą w obcisłych biodrówkach bardzo krótkich w stanie, szpilki 6 może 8 cm, bluzeczka odsłaniająca biust, który przez stanik typu push-up wygląda na niemały. Makijaż, hm. Trudno nazwać to makijażem, to raczej tapeta... Mocno podkreślone oczy kredką, ciemny cień i tona tuszu i podkładu.
Co sobie pomyślicie na widok takiej dziewczyny?
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Peter666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:55 am
Kontakt:

Post autor: Peter666 » pn lis 09, 2009 1:32 pm

Fajna... na jedną noc. Wstyd się z taką pokazać w swoim gronie.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn lis 09, 2009 2:29 pm

Tragedia. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale przynajmniej mam rozrywkę. I nic mi nie dostarcza tyle śmiechu co takie idiotki. :D Zresztą obcisłe biodrówki to lus. Spodnie jak spodnie. ^^ Nic przecież nie odsłaniają. Gorzej jak jakaś idiotka piętnastoletnia ubiera miniówę co jej widać wszystko prawie. ;) Pomaluje się tak jakby lustra nie widziała... Najlepszy widok na świecie? Idiotki, które nie umieją dobrze rozprowadzić podkładu i pudru. Pomarańczowy ryj górą!

Taaaa....
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
^^testudo^^
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 17, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: jak najdalej z tąd..
Kontakt:

Post autor: ^^testudo^^ » pn lis 09, 2009 5:09 pm

heeh podobają mi się wasze odpowiedzi:D
a tak na serio to teraz już coraz mniej takich pustych lasek (przynajmniej u mnie nie wiem jaku was) i całe szczęście bo to jest tragedia.. jak widzę taką laskę to zastanawiam się czy ktoś na to poleci. Każdy ma swój styl ale powinno to być w granicach rozsądku xD

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pn lis 09, 2009 8:26 pm

na moje niech sobie takie chodzą, przynajmniej wyglądają na starsze ide mnie i nie mają w sobie nic z dziewczęcego wdzięku i delikatności.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt lis 10, 2009 4:45 pm

Peter666 pisze:Wstyd się z taką pokazać w swoim gronie.
widzisz ty się nie malujesz nie nosisz takich ciuchów a każda mówi tak o tobie że wstyd gdzieś z tobą wyjść no chyba że w pochmurny dzień kiedy pada bo można cie zasłonić parasolem bądz pod osłoną nocy ukryć przy drzewie ;-)
olka080 pisze:Zresztą obcisłe biodrówki to lus. Spodnie jak spodnie. ^^ Nic przecież nie odsłaniają
wiecie dlaczego powiedziała że jest ok ? bo ona tak chodzi ...gdyby chodziła w miniówkach by powiedziała że one też są wporzo ... kiedy olka w czymś nie chodzi jednak ma to inna dziewczyna olka mówi zawsze że żal że dno że dziwka ;-)
olka080 pisze:Gorzej jak jakaś idiotka piętnastoletnia ubiera miniówę co jej widać wszystko prawie. ;)
no to twój rocznik twoje koleżanki ;-) od kiedy miarą mądrości inteligencji człowieka jest ubiór ? ;>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » wt lis 10, 2009 4:49 pm

pysk w pysk pisze:od kiedy miarą mądrości inteligencji człowieka jest ubiór ? ;>
Jestem płytka i oceniam po wyglądzie. ;) I nieźle na tym wychodzę dziubasku :*
pysk w pysk pisze: wiecie dlaczego powiedziała że jest ok ? bo ona tak chodzi ...gdyby chodziła w miniówkach by powiedziała że one też są wporzo ... kiedy olka w czymś nie chodzi jednak ma to inna dziewczyna olka mówi zawsze że żal że dno że dziwka ;-)
Po twoim ilorazie inteligencji nie spodziewam się zrozumienia. Ale mam nadzieję, że z czasem dojdziesz do tego o co mi kiedyś chodziło. :)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
zigurat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:36 pm

Post autor: zigurat » wt lis 10, 2009 6:27 pm

Ja dziękuję, czy wy musicie na każdym "nowym temacie" się kłócić?
Weźcie się ustawcie, dajcie se po ryju i ulży może wreszcie?
Bo tu wątek jest nie o was, ale o temacie który poruszyła Mglista jak widać?
Ile można?

[ Dodano: 2009-11-10, 19:32 ]
miarą inteligencji człowieka faktycznie nie jest jego ubiór, ale sorry sorry bardzo. Co powiesz o dziewczynie, niespełna 14 lat, która ma na sobie tonę pudru, jest dosłownie pomarańczowa, wymalowana w ****? bluzka po pępek, spodnie takie , że cały za przeproszeniem rowek jej widać;) cacy? co ?i jeszcze ze szlugiem w ręku ? CO innego można myśleć o takiej dziewczynie?

Awatar użytkownika
Peter666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:55 am
Kontakt:

Post autor: Peter666 » śr lis 11, 2009 9:15 am

pysk w pysk pisze:widzisz ty się nie malujesz nie nosisz takich ciuchów a każda mówi tak o tobie że wstyd gdzieś z tobą wyjść no chyba że w pochmurny dzień kiedy pada bo można cie zasłonić parasolem bądz pod osłoną nocy ukryć przy drzewie ;-)
Skąd wiesz jak się ubieram? :P Jestem bardzo neutralny jeżeli chodzi o mój wygląd i ubiór, nikomu nie wadzę, więc wątpię aby ktoś kiedykolwiek miał potrzebę zasłaniać się parasolem idąc ulicą w moim towarzystwie :P

Po prostu stwierdziłem że ludzie z mojego najbliższego otoczenia wyśmialiby mnie gdybym się gdzieś pokazał z takim wybrykiem popkultury :P Zwłaszcza, że sam tym gardzę.
zigurat pisze:miarą inteligencji człowieka faktycznie nie jest jego ubiór, ale sorry sorry bardzo. Co powiesz o dziewczynie, niespełna 14 lat, która ma na sobie tonę pudru, jest dosłownie pomarańczowa, wymalowana w ****? bluzka po pępek, spodnie takie , że cały za przeproszeniem rowek jej widać;) cacy? co ?i jeszcze ze szlugiem w ręku ? CO innego można myśleć o takiej dziewczynie?
Tutaj się zgodzę. O ile nie można powiedzieć o kimś chodzącym w glanach czy mającym włosy na żelu że jest debilem, o tyle z takiego stroju już coś można wstępnie wyczytać. Osoba na poziomie raczej nie ubiera się w taki sposób...

Awatar użytkownika
zigurat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt lis 06, 2009 8:36 pm

Post autor: zigurat » śr lis 11, 2009 10:54 am

dokładnie, tym bardziej patrzysz na dziewczynę w tym wieku to od razu źle się robi.
Jaką to ma przyszłość? ja bynajmniej mogę się domyślać.

ODPOWIEDZ