Filmy w tv

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Kasiak

Filmy w tv

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 7:20 am

Polecam wszystkim film...
"Jeździec bez głowy" - Horror
Bedzie emitowany 28.07 o godzinie 23:25 na TVN'ie.

Oglądałam i bardzo mi się podobał. Ni jest może bardzo dreszczykowaty, ale ma to coś w sobie...strasznie podoba mi się ogólna szata filmu, taki pół mrok i szarość.

Jeśli ktoś oglądał, napiszcie jakie wy macie spostrzeżenia, może widzieliście jakieś niedociągnięcia lub pomyłki, jak np. buty w Gladiatorze czy butla gazowa...czasem można się czegoś dopatrzeć.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw lip 27, 2006 8:25 am

Tak jak przewodów elektrycznych w Krzyżakach, czy zegarka na ręku?
Tak naprawdę takie rzeczy są w stanie wyłapać głównie ci, którzy film obejrzeli już 10 razy, siedzą jak maniacy 2 cm od monitora i wciskając play i pause przyglądają się wszystkiemu bardzo dokładnie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw lip 27, 2006 8:31 am

Czasem można się czegoś dopatrzeć całkiem przypadkowo. Zdaje nam się, że nam się wydawało, ale jak oglądamy kolejny raz, to zwracamy wtedy większa uwagę i przekonujemy się czy rzeczywiście widzieliśmy czy nie.

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Filmy w tv

Post autor: santiagos » śr lis 23, 2011 12:11 am

Istniejąca od 2002 roku polskojęzyczna telewizja satelitarna Edusat od tego roku w znacznym stopniu odświeżyła swoją ramówkę. Docelowy odbiorca-student, pozostał jednak ten sam, co więcej, może on w bezpośredni sposób uczestniczyć w tworzeniu programu. Zawsze byliśmy skierowani na ludzi młodych, zawsze krzewiliśmy kulturę i edukację, a od października postawiliśmy również na rozrywkę i bezpośredni kontakt z widzem. Jak? Zobaczcie sami i sprawdźcie Nas!

Awatar użytkownika
tommix
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: pt lip 24, 2009 8:23 pm

Re: Filmy w tv

Post autor: tommix » pn kwie 30, 2012 8:46 pm

Jak już reklamujemy, to ja po raz kolejny zareklamuję hbo, bo tam mają najlepsze filmy.
Proszę nie zbanujcie mnie, ale sam się prosił :mrgreen:

ODPOWIEDZ