Krem pod oczy

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Krem pod oczy

Post autor: Vinona » wt kwie 03, 2012 8:29 pm

No właśnie, czy używacie jakichś kremów pod oczy i czy one rzeczywiście są skuteczne? Nie oszukujmy się, są diabelnie drogie, ale odnoszę wrażenie, że płaci się tu głównie za markę. Moja skóra wokół oczu zrobiła się ostatnio jakaś mało jędrna i szukam ratunku. A może oprócz kremów znacie jakieś inne sposoby lub domowe specyfiki, by poprawić jędrność skóry wokół oczu?

Awatar użytkownika
piorun
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 11:40 am

Re: Krem pod oczy

Post autor: piorun » śr kwie 04, 2012 11:50 am

O skórę oczu powinno się zacząć dbać już w wieku 19 lat, bo wtedy zaczyna się ona starzeć. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i wrażliwa i przez to niestety na niej widać zmęczenie, co odbija się na całym naszym wizerunku...
Z domowych sposobów polecałabym plasterki ogórka które potrafią dobrze rozświetlić tą skórę i mają właściwości nawilżające. Jeśli zamierzasz kupić jakiś kosmetyk - odradzam sklepowe i polecam apteczne, najlepiej z jakimiś olejami :)

Awatar użytkownika
Kish
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 3:02 pm

Re: Krem pod oczy

Post autor: Kish » śr kwie 04, 2012 3:09 pm

Szczególnie widoczne, gdy się nie wysypiamy ! Teoretycznie każdy krem przeznaczony dla skóry odwodnionej i zmęczonej, jest w tym przypadku dobry. Ja akurat używam, też sposobów, które można nazwać "domowymi". Esencja herbaciana w formie okładu czyni cuda, polecam :)

Awatar użytkownika
darax
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 4:54 pm

Re: Krem pod oczy

Post autor: darax » śr kwie 04, 2012 5:01 pm

Ja używam serum pod oczy z GALA. Jest wspaniałe, bardzo poprawiło kondycję mojej skóry wokół oczu. Nie jest drogie, a w opakowaniu jest aż 48 kapsułek. Możesz je dostać w każdej aptece. A co do domowych specyfików jestem raczej negatywnie nastawiona, próbowałam i ogórków i herbaty ale nic nie pomogła mi tak jak GAL.

Awatar użytkownika
piorun
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 11:40 am

Re: Krem pod oczy

Post autor: piorun » śr kwie 04, 2012 6:34 pm

Co prawda to prawda - ogórki mogą pomóc, poleciłam je bo czasem ich używam, ale efekt nie utrzymuje się długo - żeby mieć ładną skórę wokół oczu musiałabym stosować takie okłady dwa razy dziennie, a nie mam na to czasu a jeśli mam, to wolę wykorzystać go na coś innego.
Serum pod oczy z Gala jeszcze nie próbowałam, za to mam kilka ich kosmetyków które dobrze radzą sobie z tym, z czym mają sobie radzić. Na to nie wpadłam, myślę, że można by było spróbować ;)

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Krem pod oczy

Post autor: kirissa » czw kwie 05, 2012 8:53 am

Ja miałam z Ziai jakiś krem pod oczy, ale nie widziałam efektów :( Jak myślicie, o co najlepiej poprosić w aptece? Dla 23-latki?
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

ODPOWIEDZ