przygnebienie/depresja?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
hera124
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 3:10 pm

przygnebienie/depresja?

Post autor: hera124 » czw lut 16, 2012 4:33 pm

Ciagle chodze przygnebiona nie potrafie sie cieszyc zyciem tak jak kiedys mam swoja pasje i przyjaciolke a jednak i tak wole spedzac czas sama nie lubie ostatnio ludzi nie chce ich widywac ale to nic nie da ostatnio powiedziala mi ze to nie jest normalne bo trwa to za dlugo powiedzial ze moze mam depresje. Jakby tego bylo malo kolezanki z klasy ostatnio pobily mnie na wf jak nauczycielka wyszla do lazienki ciaglemnie wyzywaja ... ponizaja .. Prosze pomozcie

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: Raget » śr mar 07, 2012 9:42 am

hera124 pisze:Ciagle chodze przygnebiona nie potrafie sie cieszyc zyciem tak jak kiedys mam swoja pasje i przyjaciolke a jednak i tak wole spedzac czas sama nie lubie ostatnio ludzi nie chce ich widywac ale to nic nie da ostatnio powiedziala mi ze to nie jest normalne bo trwa to za dlugo powiedzial ze moze mam depresje. Jakby tego bylo malo kolezanki z klasy ostatnio pobily mnie na wf jak nauczycielka wyszla do lazienki ciaglemnie wyzywaja ... ponizaja .. Prosze pomozcie
A czy ktoś z dorosłych wie o pobiciu? Nie powinnaś pozwolić, żeby pozostały bezkarne! W jakiej klasie jesteś? Gimnazjum? Może poszukaj ludzi o podobnych zainteresowaniach poza szkołą - nie wiem, co lubisz, ale znajmocyh można poznać np. na kursach językowaych, zajęciach tanecznych i sportowych, na zajęciach plastycznych i muzycznych... Jak spotkasz kilka dobrych dusz, to na pewno będzie Ci łatwiej wychodzić z domu :)
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: kirissa » czw mar 08, 2012 11:32 am

Popieram Rageta - dorośli muszą wiedzieć o tej sytuacji, by nie doszło do podobnej,a może gorszej w skutkach!
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

Awatar użytkownika
hera124
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 3:10 pm

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: hera124 » ndz maja 13, 2012 3:51 pm

jestem 3 kl gimnazjum i nikt o tym nie wie

Awatar użytkownika
Kamson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr maja 30, 2012 2:16 pm

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: Kamson » wt lis 20, 2012 9:17 pm

A dlaczego trzymasz to w tajemnicy?
Ideały są nudne.

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: Raget » pn lut 18, 2013 11:10 am

hera, coś się ruszyło...?
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

Awatar użytkownika
hera124
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 3:10 pm

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: hera124 » pt mar 15, 2013 7:56 pm

Nic się nie poprawiło skończyłam gimnazjum wyjechałam jak najdalej od dawnej szkoły tak żeby nie spodkać tych ludzi miałam nadzieję na lepsze życie ale nadzieja matką głupich .... Może nie ma tu przemocy fizycznej ale jest psychiczna nadal jestem poniżana i S A M O T N A ... Moge nawet stwierdzić że tu jest gorzej bo jestem sama....

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: przygnebienie/depresja?

Post autor: Narciarka » śr maja 01, 2013 11:11 am

Bo robisz wszystko, aby tak Ciebie postrzegano. Musisz niestety zmienić swój sposób postępowania. Ogarnij się dziewczyno, bo faktycznie popadniesz w jakąś paranoję.Zadbaj o siebie,wychodź do ludzi, ale uśmiechznięta,nie naburmuszona, bo z taką miną daleko nie zajdziesz. Uśmiech potrafi zdziałać cuda, uwierz mi. Zajmij się póki co jakimś sportem, zacznij biegać w parku np.posiedź na ławeczce z książką, kolorową prasą,posłuchaj muzyki.Łap życie garściami, póki jesteś młoda,nawet sobie nie zdajesz sprawy jak życie przelatuje między palcami i jak szybko ono mija.PPOstaraj się o zmianę samego stosunku do życia i otoczenia.Powodzenia.Trzymaj się,bo życie jest mimo trudności - cudowne.Jesteś zdrowa? To najważniejsze. :D
Kocham życie!

ODPOWIEDZ