Pilne!!!

Wszystko co jest związane z fotografią. Wasze metody robienia zdjęć. Pochwal się swoimi fotkami umieszczająć je z naszym albumie.
Awatar użytkownika
Ewelina155
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 21, 2009 4:24 pm

Pilne!!!

Post autor: Ewelina155 » wt lip 21, 2009 4:25 pm

Hejka.
Od rana szukam jakichs pomyslow na ciekawa sesje zdjeciowa ale niestety jeszcze nic nie przypadlo mi do gustu.
Nie wiem dokladnie jaki bedzie termin ale musze sie pospieszyc.
Wizazystke sobie juz zamowilam tylko ciekawe czy bedzie miec czas w ten dzien.
Zalezalo by mi jeszcze na jakichs propozycjach jak sie ubrac, jaki ma byc styl.
Mam 15 lat i jestem calkowita amatorka i chce dobrze wykorzystac ta szanse na profesjonalna sesje, wiec bede wdzieczna za jakies propozycje,rady

Awatar użytkownika
Bloodzilla
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:07 pm
Lokalizacja: Hollywood

Post autor: Bloodzilla » wt lip 21, 2009 8:34 pm

polecam zdjęcia na tle jednej z ciekawych kamienic w Twoim mieście, skądkolwiek jesteś, kamienice są ładne;D

jakieś tunele, mosty, gruzy...

może łąka, pole pełne maków ;>
wesołe miasteczko... coś w te klimaty.;D

[ Dodano: 2009-07-21, 22:35 ]
polecam zdjęcia na tle jednej z ciekawych kamienic w Twoim mieście, skądkolwiek jesteś, kamienice są ładne;D

jakieś tunele, mosty, gruzy...

może łąka, pole pełne maków ;>

wesołe miasteczko... coś w te klimaty.;D

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » śr lip 22, 2009 11:10 pm

ja widuję często sesje zdjęciowe koleżanek na tle zabytków lub przyrody. a co do ubrań to juz raczej nie pomogę, sama musisz zdecydować ;-)
Ostatnio zmieniony śr lip 22, 2009 11:10 pm przez Justysia240489, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Filemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 22, 2009 2:44 pm

Post autor: Filemon » czw lip 23, 2009 8:10 am

Sam musze powiedzieć że trochę siedziałem/siedzę w fotografii i dość często pozowałem i pozuje, jeżeli fotograf jest profesjonalistą to on już powinien udzielić Ci dobrych rad co i jak.
Ja niestety dużo Ci nie pomogę bo masz 15 lat i nie wiem jak sie ubierasz ani jak wyglądasz. Najważniejsze to nie zrobić z siebie "kretynki" w stylu zielone spodnie, bluzka z myszka miki, kolorowe spinki we włosy i sportowe kitowe opaski na rękę czy też spódniczka mini. Najlepiej to ubrać sie jakoś bardziej "elegancko" ale bez przesady.
A co najważniejsze to zadbaj o górę (twarz, szyja, włosy) ponieważ podejrzewam że to będą głownie portrety :)
Nie maluj sie jak nie potrafisz, albo najlepiej w ogóle sie nie maluj.
Rozpuszczone włosy i nie przesadzaj z biżuterią typu 5 wisiorków w tym 4 krzyżyki i kolczyki wielkości piłek tenisowych.

Będzie dobrze a nawet jak nie wiesz jak sie ubrać to ubierz sie w ulubione ciuchy a resztę powinien zrobić fotograf bo to w jego obowiązku leży abyś ty wyszła korzystnie i pięknie. Inaczej to chuj a nie fotograf :)

Awatar użytkownika
Louise
Bywalec
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt lip 24, 2009 10:39 am
Lokalizacja: A czy to wazne?
Kontakt:

Post autor: Louise » pt lip 24, 2009 6:26 pm

A co do miejsca. Moze jesli nie jestes zdecydowana rownie dobrze moze to byc na jednolitym tle. Jakas sciana. Ale rzeczywiscie cos ciekawszego by sie przydalo. Ale nie mozna przesadzac zeby drugi plan nie przykuwal uwagi, poniewaz fotografowana jestes Ty, a nie tlo.
Ubranie? To juz wylacznie zalezy od Ciebie, najlepszym wyjsciem bedzie to co lubisz =)
Obrazek

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » śr sie 26, 2009 4:43 pm

kamienice i wgl są ładne, ale obcykane. Ja bym raczej obstawiła na ścianę, jednego koloru, i Ty, w tym samym kolorze, np. czerwony. I tylko jedna rzecz, na której chcesz postawić akcent, innego koloru. np. wsszystko czerwone, a tylko koraliki na szyi turkusowe. Najlepeij, jakbyś dała swoje zdjęcie tutaj, żebyśmy mogli zobaczyć Twój typ urody. Można by też postawić (ale od tego zależna jest twa uroda) na zdjęcia typu "przedwojenne". Jest wiele opcji, ale nie można nic wymyślić, nie widząc Ciebie!
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pt sie 28, 2009 8:42 am

Ewelina155 pisze:Od rana szukam jakichs pomyslow na ciekawa sesje zdjeciowa ale niestety jeszcze nic nie przypadlo mi do gustu.
to może zrobisz sobie zdjęcie w akwarium dla rybek.... najlepiej przebierz się za piranie i wejdz tam udawaj że pływasz sesja na bank się uda ;>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » pt sie 28, 2009 9:54 am

to może zrobisz sobie zdjęcie w akwarium dla rybek.... najlepiej przebierz się za piranie i wejdz tam udawaj że pływasz sesja na bank się uda ;>

haha popieram. na pewno nie obejdzie sie bez efektów spechalnych :mrgreen:
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
cebul
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: czw mar 01, 2012 11:15 am

Re: Pilne!!!

Post autor: cebul » ndz mar 04, 2012 12:18 pm

można dzielić się zdjęciami na www.lajceps.com . naprawdę warto. dlaczego? a to dlatego że można tam zobaczyć Twórczość innych, dzielić się własną ale przede wszystkim wygrać kasę dzięki temu że inni polubią to co Ty wrzucasz lub jeśli Ty polubisz to co dają inni. Zasada jest prosta- w ciągu tygodnia Twoje zdjęcie, lub filmik musi zebrać najwięcej pozytywnych komentarzy by wygrać 100 zł. Innym sposobem na wygranie 100 jest polubienie w ciągu tygodnia jak największej ilości rzeczy innych. Trzecią opcją jest loteria- typujesz 15 zakładów dużego lotka dziennie, co daje 45 zakładów między losowaniami i to ZA DARMO!!!!! a można wygrać 350 zł!!
Lajceps- powstaliśmy by dawać!!

ODPOWIEDZ