Gracie na fejsie?

Miejsce na gry słowne i liczbowe. Typowe łańcuszkowe wiadomości... W tym dziale wyłączone jest naliczanie postów.
Awatar użytkownika
salomonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 07, 2012 8:59 pm
Kontakt:

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: salomonka » ndz sty 08, 2012 8:52 pm

a ja tak może głupio spytam ale co to jest ten "fejs"?

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: Narciarka » pn sty 23, 2012 1:47 pm

Podobno,kto pyta nie błądzi. A fejs to skrót od facebook.Właśnie porzuciłam gry na fejsie,przerzuciłam się na Google.Jak wspomniałam tam jest gier bez liku- Mahjong, Milionerzy = dużo można się nauczyć, platformowe, logiczne. Bardzo fajna i darmowa jest też gra Jump&Run / BudRedhead/ sympatyczna gra,chłopak wyrusza na pomoc siostrze,pokonując przeróżne trudności. Bo jak nieraz się słyszy,że są niby darmowe,ale po jakimś czasie coś trzeba sobie dokupić,aby przejść na dalsze poziom,no chyba,że ktoś ma sporo pieniążków na swojej paysafecard i nie szkoda mu ich wydawać.hi hi hi.Pozdro. ;) :D
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Alice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 28, 2011 10:17 am

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: Alice » czw sty 26, 2012 9:59 am

No widze ze z ciebie prawdziwy maniak :) ja niestety nie mam na tyle czasu żeby aż tak się w to wkręcac. Ostatnio to w sumie tylko na farmeramie siedze...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: Narciarka » pt lut 03, 2012 9:46 am

No czasu to i ja za wiele nie mam,ale jeśli chcę sobie troszkę popykać,niestety zarywam nockę.Wiemy zresztą jak gry potrafią wciągać,mam w telefonie Angry Birds,no od tego nie da się oderwać,podobnie jak i od innych.W Farmeramę czy Farmville też grałam,z tym,że straciłam i cierpliwość i czasu nie miałam.Ciągle szukam czegoś nieskomplikowanego i darmowego.Nawet dziecinnymi nie pogardzę,hi hi hi.A co, każdy ma coś z dziecka.Nie jestem wyjątkiem.Pozdrawiam.Pa.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Alice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 28, 2011 10:17 am

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: Alice » sob lut 25, 2012 5:40 pm

Wiesz z tymi darmowkami to moze bedzie ciezko, bo niby wiekszosc jest za darmo, ale i tak zawsze trzeba cos dokupic bo gra staje sie nudna, ale skoro masz paysafe i to i tak przeciez musisz ja jakos wydac... wiec za co roznica gdzie

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Gracie na fejsie?

Post autor: Narciarka » pn mar 05, 2012 11:49 am

Witajcie. Racja.Też grywałam w niby darmowe,ktore po jakimś czasie okazywały się płatnymi,bo żeby przejść na dalszy poziom trzeba było sobie dokupywać np.itemy,czy smocze łzy.Ostatnio problemów z tym nie miewam,bo dostałam w prezencie paysafecard,więc mam czym płacić.A ostatnio przeczytałam,takie zdanie...żegnaj Farmville,witaj Angry Birds.. Właśnie na fejsie można w nią pograć.Pozdrawiam.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ