Odnośnie regulaminu

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 19, 2006 9:13 pm

Nie dałbym bana za żadnego, tyle że wiesz, tu rolę nie tyle pełni samo logo/swastyka, co podpis

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pn cze 19, 2006 9:15 pm

Ten podpis jest kluczem tego jak zinterpretowac logo.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 19, 2006 9:17 pm

Jak zwał tak zwał, sam avatar nic złego nie przynosi.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pn cze 19, 2006 9:25 pm

Prócz ubliżania milionom Polaków uśmierconych w czasie IIWW. :roll:

//xTrollx: Bez przesadyzmu...
Ostatnio zmieniony pn cze 19, 2006 9:27 pm przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Woman

Post autor: Woman » wt cze 27, 2006 5:41 pm

Jakas kpina z tym przedstawianiem sie! hahaha, w temacie "przedstaw sie" jest wyraznie napisane na początku "jeśli chcesz..." a tak w ogóle w którym pukncie regulaminu jest o tym napisane?
Buahaha, pierwsze forum na którym widze taką zasade. Ponadto musze zaznaczyć, ze przedstawiłam sie w moim pierwszym poście, wiec ostrzezenie mam niesłuszne.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Woman, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 27, 2006 7:24 pm

Woman pisze:a tak w ogóle w którym pukncie regulaminu jest o tym napisane?
Buahaha, pierwsze forum na którym widze taką zasade.
Punkt 30. pierwszego paragrafu :P
Skoro widzisz, to wypadałoby przestrzegać :mrgreen:

Teraz jest wszystko jak trzeba ;-)
Chociaż brakuje mi punktu odnosnie prowadzenia prywatnych dyskusji /w tym kłótni/ na forum.
np. xx. Na forum zabrania się prowadzenia osobistych, niemerytorycznych (czy też nie związanych z tematem) dyskusji. Od tego jest PW (cos takiego, a ile ładu wprowadza na forum ;))

Gary

Post autor: Gary » sob lip 01, 2006 7:32 pm

Riddick pisze:xTrollx napisał/a:
Na forum zabrania się prowadzenia osobistych, niemerytorycznych (czy też nie związanych z tematem) dyskusji.
Dodałem ten punkt do regulaminu.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie.
ja mam propozycje aby to wykreślić bo po co to czasami zdarzy sie mały OT i co z tego wtedy jest dyskusja zaczyna się coś dziać można pogadać a nie odrazu odsyłacie na PW przeciez w takiej dyskusji może brać udział więcej osób nie podoba mi sie to i nigdy podobać nie bedzie :(

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » sob lip 01, 2006 7:39 pm

Proponuję dodać punkt o obrażaniu innych, bo niektórzy nie potrafią bez tego obyc się w dyskusji. :roll:
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 02, 2006 11:47 pm

Gary pisze:ja mam propozycje aby to wykreślić bo po co to czasami zdarzy sie mały OT i co z tego wtedy jest dyskusja zaczyna się coś dziać można pogadać
Ale nie mowa o małych OT, tylko przede wszystkim np. jesli dyskusja zmienia się w chęć pogrążenia drugiego usera, udowodnienia, że nie ma racji, kiedy juz temat przestaje tracic na waznosci, a priorytetem staje się atak na drugiego usera ...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » wt lip 04, 2006 9:19 pm

Kod: Zaznacz cały

Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Większość z nich jest poddana cenzurze, jednak ****** są również niemile widzane.
Ha, veto! Osobiście uważam, że przekleństwa normalnym środkiem ekspresji. Oczywiście w ramach racjonalnego ich dozowania. Szczególnie w internecie, gdzie nie mamy wglądu na mimikę i gestykulację rozmówcy. Sensu stricte: łatwiej jest wyrazić emocje ekstremalne (np. erupcję patologicznej nienawiści :mrgreen: bądź olbrzymi zachwyt) za pomocą bluzgów.

ODPOWIEDZ