Logo/nagłówek-konkurs

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Logo/nagłówek-konkurs

Post autor: AdminNarkoza » ndz mar 19, 2006 11:06 am

Ogłaszamy konkurs na logo/nagłówek(do stylu Invision_Red) naszego forum.
Wasze propozycje umieszczające w postach. Nie musi być to super, ekstra zrobione logo/nagłówek – ważna jest idea.
Napisałem konkurs. A jeżeli konkurs to muszą być i nagrody. Oczywiście jest nagroda – nasza dozgonna wdzięczność.

Jeśli widzieliście na innej stronie jakieś fajne logo/nagłówek to dajcie linka to tej strony. Może ono nas zainspiruje.
Ostatnio zmieniony pn maja 15, 2006 10:32 am przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 2 razy.

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt mar 24, 2006 3:18 pm

a może coś bez szczykawek? choc to tez trafne...tylko ludize moga nas wziasc za cpunow

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 25, 2006 12:30 pm

to juz lepiej bo tak jak zauwazyla Kasiak to nie jest forum o drugach wiec ta strzykawa moze sie zle kojazyc :lol:

a moze cos bardziej zakreconego :?: bo tak zwykla czcionka to nic wielkiego. przydalby sie napis zrobiony jakas ciekawa czcionka.

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 25, 2006 12:40 pm

techson pisze:moja propozycja (3 min 28 sec w PS)
PS to chyba photoshop prawda :?:

ozeh

Post autor: ozeh » sob mar 25, 2006 5:35 pm

to zycze powodzenia. licze na Twoja inwencje i czekam na nowe logo. ocenimy je wspolnie z zaloga GL&HF 8-)

Narmer

Post autor: Narmer » sob mar 25, 2006 7:51 pm

techson pisze:GL&HF tzn?
good luck&have fun 8-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn mar 27, 2006 5:32 pm

No to do roboty panowie...bo ja choc pomysł może bym jakiś miała, to nie zrobię bo się na tym nie znam ;oD :mrgreen:

ODPOWIEDZ