Praca jak marzenie ?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Pyskaty » pn sty 30, 2012 4:26 pm

Radzę wam iść do jakiegoś reality show zrobić z siebie laska -- dziwkę ... facet -- błazna .. potem kariera sama wskoczy na wyżyny .. pozdro !
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
gruszka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 31, 2012 8:18 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: gruszka » wt sty 31, 2012 8:21 am

Pewnie cieżko znaleść pracę i to już jest u wielu osób marzeniem żeby wogóle wyjść z domu zarabiać choćby marne grosze ale zasze, ja nie mogłam znaleść pracy, w polsce i wyjechaliśmy do niemiec, tu znalazłam chociaż prawie nie znam języka, i nie pracuje jako sprzątaczka zeby nie było:)

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Pyskaty » wt sty 31, 2012 11:15 am

gruszka no na Niemkę to od razu mi wyglądasz ... poza tym pisze się znaleŹĆ , W ogóle ,

I nie chcę już pytać co Ty tam robisz choć tylko mogę się domyślać ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
gruszka
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 31, 2012 8:18 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: gruszka » śr lut 01, 2012 8:21 am

To bardzo nie ładnie z twojej strony w ten sposób powitać kogoś nowego na forum, wątek jest otwarty więc jak rozumiem dla wszystkich którzy chcą się na ten temat wypowiedzieć, ty najwyraźniej nie masz nic mądrego do powiedzenia, bo obrażanie i ocenianie nieznajomych (po 1 poście) nie uważam za mądre zachowanie. A i też nie zamierzam odpowiadać co robię lub czego nie robią bo są to prywatne sprawy, nie ma to też związku z tematem.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Pyskaty » pt lut 03, 2012 7:24 pm

Nieładnie jak coś . Poza tym zwroty grzecznościowe piszemy z dużej litery .
Jeśli to co napisałem dla Ciebie jest obrażaniem to życie naprawdę Cię skrzywdziło widzę ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Narciarka » pn lut 13, 2012 11:49 am

gruszka pisze:Pewnie cieżko znaleść pracę i to już jest u wielu osób marzeniem żeby wogóle wyjść z domu zarabiać choćby marne grosze ale zasze, ja nie mogłam znaleść pracy, w polsce i wyjechaliśmy do niemiec, tu znalazłam chociaż prawie nie znam języka, i nie pracuje jako sprzątaczka zeby nie było:)

Wiesz,zgadzam się z Tobą.BO w podobnej sytuacji jest większość młodych i to nie koniecznie z tytułami czy bez.Wszystkich bezrobocie dotknęło.Każdy chce jakoś żyć,dlatego chwyta sie każdej możliwej okazji,aby gdzieś zarobić.W dzisiejszych czasach coraz więcej wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu lepszego życia.Czasami jest to praca o jakiej się marzyło,a czasami wręcz odwrotnie.Ale ponieważ żadna praca nie hańbi,więc....... Pozdrowionka i do usłyszenia.Pa. ;) :D
Kocham życie!

Awatar użytkownika
tymonek
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 10, 2012 9:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: tymonek » pn lut 13, 2012 9:16 pm

Ja też rozważam już wyjazd bo tu powoli nie daje się żyć
ja właśnie płakałem. Nie po wierzchu. Czułem coś takiego, jakby z drugiej strony moich oczu łzy do wewnątrz mnie spływały. Doświadczył pan może takiego płaczu? urządzanie pokoju dziecięcego

Awatar użytkownika
orchidea1
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 14, 2012 9:37 am

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: orchidea1 » czw lut 16, 2012 9:13 am

Do pyskatego: w życiu krzywdę ponoszą właśnie takie osoby jak ty, które zza mnitora komputera starają się być elokwentne i właśnie pyskate (ideanie dobrany nick), skoro uważasz się za specjalistę od języka polskiego i psychologi człowieka ocenianego po 1 poście gratuluje, teraz proponuje założyć na głowę turban i zacząć wróżyć z fusów bo taki talent jak twój nie może się zmarnować.
Do pozostałych: ja też kiedyś się dziwiłam że ludzie wyjeżdżają z Polski, potem okazało się że oni na emigracji znajdywali pracę, dobrze płatną w zawodzie...a ja tkwiłam na stażach w Polsce i nie mogłam znaleść pracy. Uważam że każdy powinnien szukać szczęścia tam gdzie chce...jedynie tkwienie w miejscu i liczenie na cud nie ma żadnego sensu.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: Narciarka » sob mar 17, 2012 7:25 am

Wspomniano reality show - nawet tam nie jest się łatwo dostać,bo idąc na casting można być nie zauważonym, łatwiej powiedzieć,niż wykonać. Co do pracy jak marzenie,opowiadano mi,że w dawnych czasach lata 70-80-te,szło się do przedsiębiorstwa państwowego,do Działu Kadr i po chwili miało się już pracę,można było się doszkalać,zdobywać większe wykształcenie pracując.Teraz nawet nie ma tych przedsiębiorstw.A za granicę,jeśli zna się język i ma odpowiednie wykształcenie,czemu nie,z tym,że nie w każdym państwie czekają na Polaka z otwartymi rękami. :( ;) ,bo jak wiemy z mediów są szykanowani,zaszczuci,niejednokrotnie domagają się wydalenia z ich kraju.W innych krajach nas nie chcą,a u nas pracy niet.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Praca jak marzenie ?

Post autor: spioch » pt maja 18, 2012 6:55 pm

Ogólnie praca by była. Tylko jaka praca?? Za jakie pieniądze?? To co zakłady pracy proponują niekiedy to jest śmiechu warte. Ja jak zaszłam w ciążę straciłam pracę i do teraz znaleźć nie mogę, a po raz pierwszy jak zmieniałam pracę kilka lat temu to zanim się zwolniłam miałam 4 miejsca pracy do których tylko się zgłosić miałam, wybrałam jedno. Teraz nie ma z czego wybierać.

ODPOWIEDZ