Tajemnicze organizacje, teorie spiskowe, koniec świata

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
MARDOK

Post autor: MARDOK » pn lip 24, 2006 4:39 pm

To nie wymysl dziennikazy ... ufo juz bylo wszedzie ...
W Wylatowie kolo Warszawy to juz rolnicy bankrutuja bo kazdy ma po kilka piktogramow na polu i maja zboże pogniecione :mrgreen:

kirke

Post autor: kirke » pn lip 24, 2006 7:25 pm

nie gadaj Mardok :shock:
a to takie duże .... jakby rysunki :?:
bo mi się takie ostatnio w szczypiorku pokazały :shock:

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » pn lip 24, 2006 8:17 pm

Kirke, torszke źle swoją wypowiedź sformułowałem, chodziło mi o to że starożytni mogli posiadać tajemną wiedzę o której my teraz niemamy pojęcia, a to z tym zacmieniu to niepotrzebnie pisałem. Chodziło mi o powiązywanie przypadkowych faktów i interpretacje tego w rożny sposóba. Zaćmienie słońca kojaży się ludzią z jakimś mistycyzmem, a najbliższe jest właśnie 2012 roku, dokładając do tego te wszystkie historie powsatje nam bardzo wiarygodna przepowiednia końca świata.

A te kręgi zbożowe to raczej nie jest dzieło obcych, jak już pisałem wcześniej moim zdaniem to testy jakiś nowych technologi i w odwiedziny kosmitów na ziemi tez niewierze, no chyba raz na milenium przypadkiem :)
Ostatnio zmieniony pn lip 24, 2006 8:26 pm przez pawel1990, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob wrz 16, 2006 3:33 pm

pawel1990 pisze:Zaćmienie słońca kojaży się ludzią z jakimś mistycyzmem, a najbliższe jest właśnie 2012 roku
Głupoty, najbliższe zaćmienie słońca będzie 22 września 2006
pawel1990 pisze:dokładając do tego te wszystkie historie powsatje nam bardzo wiarygodna przepowiednia końca świata.
możesz powtórzyć tę wiarygodną przepowiednię, bo jakoś od powstania tematu konkretnych teorii nie dostrzegłem ...

Awatar użytkownika
ArturZarzy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 13, 2012 9:56 pm

Re:

Post autor: ArturZarzy » pt sty 13, 2012 10:12 pm

Sol pisze:A UFO, które w połowie lat XX wylądowało w USA? A zamknięte strefy w Stanach, które są pilnie strzeżone? Czy to tylko wymysł dziennikarzy?
Ja jestem z kosmosu, jak chcesz to się spotkamy i wszystko Ci opowiem.

ODPOWIEDZ