Szkoły języków obcych

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
Bryku
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 24, 2011 6:14 am

Szkoły języków obcych

Post autor: Bryku » czw lis 17, 2011 7:43 am

Witam
Jako , że za niedługo matury rozglądałem się po sieci za jakimiś szkołami językowymi , a także pomocy z nauką. Udało mi się taką znaleźć po ciężkich godzinach siedzenia w sieci. Strona http://www.na-jezykach.pl ma dużą bazę szkół językowych , a także bazę korepetytorów ! Można tam także założyć swój blog obcojęzyczny co na pewno pomoże przed maturą : )
Myślę , że taka strona wam się przyda !

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Wchilka
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 9:01 am

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: Wchilka » pn lis 21, 2011 6:22 pm

Strona nie tylko dla maturzystów się przyda :). Bardzo fajna :). Ja z kolei trafiłam na szkołę językową Speak up, kiedy potrzebowałam w miarę szybko podciągnąć się w angielskim. Fajni, ogarnięci lektorzy, miła atmosfera :)

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: santiagos » wt lis 22, 2011 11:53 pm

Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia., usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. aktorstwo i politologię, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wskims.edu.pl

Awatar użytkownika
moniczka100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob sty 31, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: moniczka100 » pn lis 28, 2011 10:32 pm

Byłam w kilku szkołach językowych i też miała prywatne konwersacje, póki co szkoła Speak Up jest dla mnie najbardziej elastyczna i mozna szybko zrozumieć angielski. Pewnie dlatego, że duży nacisk kładą na zajęcia multimedialne. Konwersacje to też ciekawa alternatywa, bo to takie symulacje z native speakerami.

Awatar użytkownika
Piotras
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 24, 2012 8:21 am

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: Piotras » wt kwie 24, 2012 8:42 am

Nauka na kursie w Polsce to jedna sprawa, osobiście uważam, że najlepsze są kursy językowe za granicą. Przez 3 lata licencjatu chodziłem na zajęcia do Empik'u, było całkiem spoko, jednak dopiero kurs językowy w Londynie sprawił, że zacząłem mówić w miare płynnie po angielsku. Firma z którą leciałem nazywa się EF Education http://www.ef.pl/. Na rynku jest sporo firm oferujących podobne usługi, ja akurat koszystałem z EFu, i mogę spokojnie polecić wam tą firme, jeżeli chcecie wyjechać na fajne wakacje i przy okzaji nauczyć się języka :)

Awatar użytkownika
EF 2012
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 01, 2012 1:49 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: EF 2012 » pt cze 01, 2012 1:51 pm

Polecam testy, na podstawie których można bezpłatnie określić swój poziom znajomości języków w skali Rady Europy. Do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski. Znajdziecie je na www.ef.pl/olt

Awatar użytkownika
gaska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt paź 19, 2012 2:23 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: gaska » ndz lis 25, 2012 6:43 pm

Jakaś tania i dobra szkoła w Warszawie?????
Obrazek

Awatar użytkownika
Szkrab
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 15, 2013 1:19 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: Szkrab » pt lut 15, 2013 1:31 pm

Cześć Wam. Ja tak a'propos kursów, szkół językowych. Miałem styczność z EF-em i Sprachcaffe, teraz zastanawiam się nad 'przetestowaniem' LISY - www.podrozejezykowe.pl . To jest jakaś nowa firma na rynku, ale ceny mają dość konkurencyjne. Nie powiem, że nie mam stracha przed wyjazdem z podmiotem nieznanym, ale być może nie zastanę na miejscu odrapanych ścian i pajęczyn w pokoju ;) Jakby ktoś z Was wiedział coś więcej na ich temat, znał jakieś opinie to śmiało piszcie!

Awatar użytkownika
Mateusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 4:18 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: Mateusz » pn lut 25, 2013 6:24 pm

Jak by ktoś szukał pod Warszawą szkoły, to polecam angielski Ząbki, szkoła dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Awatar użytkownika
kajlos1
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 26, 2013 10:47 pm

Re: Szkoły języków obcych

Post autor: kajlos1 » wt mar 26, 2013 10:51 pm

Brytania to jest jedna z najlepszych szkól

ODPOWIEDZ