Pierwsze dotykanie

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
uciekajaca
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 20, 2010 3:13 pm

Pierwsze dotykanie

Post autor: uciekajaca » wt sie 31, 2010 8:09 am

Wczoraj pierwszy raz dotykałam jego członka(w czwartek mijaja 3 miesiace od kiedy jestesmy razem). Zamieniłam się w taką niegrzeczną dziewczynkę zasłoniłam mu oczy i unieruchomiłam ręce. Najpierw go całowałam w usta, najpierw delikatnie potem coraz bardziej namietnie, potem całowałam po szyi(on to uwielbia ), potem po brzuszku coraz nizej nizej... podroczyłam się z nim troche i delikatnie palcem wodziłam wokół guziczka spodni, troche włożyłąm rękę po czym wyjełam i powędrowałam spowrotem do ust. on podniecony był na maxa, widzac ze mu stanął. Potem przez spodnie go dotykałam, zaczynając od wewnetrznej stronie ud... rozpiełam rozporek, wjełam go i zaczełam sie zabawiac ręką. rzucał się i czułam jego przyspieszony oddech i jak chciał ręcę uwolnic by mnie dotknąć. nie pozwalałam mu ;P wszystko było ok. tak mysle... bo potem cos zaczał mówic na ten temat. ale zaraz skonczył i juz nie wracał do tego tematu... Wiem że było mu super. co zrobić by nast. razem nic nie chciał powiedziec po tym jak się bede NIM zabawiac? co zrobić by oszalał z rozkoszy?

Awatar użytkownika
Grabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 9:31 am

Re: Pierwsze dotykanie

Post autor: Grabi » pt wrz 02, 2011 11:07 am

co zrobić by oszalał z rozkoszy?
Daj mu siebie dotknąć :) A reszta pewnie potoczy się sama :) Powodzenia życzę :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Concepcion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 3:35 pm
Kontakt:

Re: Pierwsze dotykanie

Post autor: Concepcion » ndz lis 06, 2011 4:26 pm

uciekajaca pisze: co zrobić by oszalał z rozkoszy?
dokładnie, nie zabawiaj się nim, teraz daj siebie dotknąć, niech teraz on Cię zadowala, a potem bawcie się nawzajem :)
3 miesiące mówisz, szybko, albo mi się wydaje.
Ja z moim chłopakiem zaczeliśmy się tak zabawiać chyba po 7 albo 8 miesiacach.
"-Pomyśl, kocham cie bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to ci nie wystarcza?
-Wystarcza. i starczy na wieczność."


http://www.formspring.me/introvertido - pytajcie.

ODPOWIEDZ