Tekst na podryw

Śmietnik, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące posty.
Awatar użytkownika
Kudłacz
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 15, 2011 6:37 pm

Tekst na podryw

Post autor: Kudłacz » wt cze 21, 2011 9:00 pm

Ja nigdy nie wierzyłem w żadne teksty na podryw, bo przecież nie można za pomocą jednego słowa sprawić, że kobieta się rozbierze i powie "choć do mnie tygrysku". Jestem realistą. Jednak jakiś czas temu spodobała mi się dziewczyna na fotce. Miała długie czarne włosy, piękne zielone oczy i słodką buśkę, jej sylwetka strasznie mnie pociągała, szczególnie jej długie zgrabne nogi. Nie zwlekając długo napisałem. Odpisała, lecz nie widziałem jakiegoś większego zainteresowania. Wymieniłem parę listów i na tym nasza znajomość się zakończyła. Potem zobaczyłem ją jak szła z koleżanką w centrum miasta, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, jej nogi były takie zgrabne... Więc znowu napisałem na fotce, ale ona już nie odpowiedziała. Wysłałem kolejny list i znowu zlewka. Poddenerwowany zacząłem szukać w google sposobu podrywu na fotce. Znalazłem kilka stron, na których były ogólne i mało wartościowe rady. Po paru godzinach poszukiwań na youtube znalazłem filmik, na którym goście po jednej wiadomości zdobywali numer od wielu pięknych dziewczyn. Zamazali tekst, a jeśli ktoś chciał go poznać musiał przeczytać ich książkę. Wszedłem na ich kanał youtube i znalazłem komentarz
Panowie DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘKI. Kupiłem Waszą książkę, o której dowiedziałem się z Waszych filmików na yt i jestem bardzo zadowolony.? Stworzyłem profil wedle Waszych rad co radykalnie zwiększyło ilość wejść dziewczyn na mój profil. Pisałem te Wasze romantyczne teksty i dziewczyny mi słodzą, mówią że nigdy tak facet miło im nie mówił. Dzięki Wam mam duży wybór bardzo ładnych dziewczyn ! Boję się tylko jednego, że inni faceci też przeczytają książkę i będę miał konkurentów :P Ale co tam ważne że mam mnóstwo randek. Wielkie dzięki koledzy :)
Po raz kolejny obejrzałem ich filmy, na których dziewczyny podawały im z wielką ochotą numery i postanowiłem zamówić ich książkę.

Podczas lektury książki odkryłem błędy popełniane przez facetów, nauczyłem się robić dobry profil na fotce, nk, facebook, poznałem sposób na wzbudzenie zainteresowania za pomocą opisu i przede wszystkim nauczyłem się tworzyć romantyczne teksty i poznałem metody na dobre randki i rozmowę z dziewczynami. Wysłałem romantyczny tekst owej dziewczynie i podała mi swoje gg. Umówiłem się z nią, lecz pomyślałem, skoro to tak fajnie działa, to czemu nie wykorzystać tego na większą skalę? Zacząłem masowo pisać do dziewczyn, które mi się najbardziej podobają i tych, do których zawsze chciałem, lecz uważałem, że są za wysoką ligą. Skończyło się na tym, że z części musiałem zrezygnować, ponieważ nie mam tyle czasu by kręcić z 50 dziewczynami.
Wybrałem 7 - na każdy dzień tygodnia i mi wystarczy.
To wszystko sprawiło, że zmieniłem swój pogląd na temat tekstów na podryw. Może być głupi tekst i może być fajny, który wzbudzi zainteresowanie u dziewczyn.

Linka do książki oczywiście nie podam, dlatego, że nie będę dawał linków, ale jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać link do filmu na yt, na którym pokazana jest jak metoda działa i dziewczyny podają swoje numery, na filmie znajdzie się również informację gdzie można znaleźć książkę.

http://www.youtube.com/watch?v=HvExfAxIg0s

Autorami książki są Mateusz Wert i Adrian Jadukiewicz.

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: Tekst na podryw

Post autor: tymek » ndz cze 26, 2011 8:49 am

ładna reklama, ale średnio mi się w to wierzy...

Awatar użytkownika
Kudłacz
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 15, 2011 6:37 pm

Re: Tekst na podryw

Post autor: Kudłacz » ndz lip 03, 2011 9:08 am

Domyślam się, że można w to nie wierzyć, ale ja pisząc do dziewczyn teksty mam plus u nich i dziękują za miłe słowa i chcą się poznać. Nie mówię, że napiszesz tekst i laska wejdzie do łóżka, lecz tekst ten umożliwi szybkie poznanie i zainteresowanie dziewczyny, co ułatwia.

Teraz lubię wchodzić na fotka.tv a tam 50 kolesiów pisze teksty różne i jak się tu wybić? Na szczęście od jakiegoś czasu autorzy wyżej wspomnianej książki Mateusz Wert i Adrian Jadukiewicz opracowali metodę na fotka.tv Kupiłem za grosze z tej racji, że mam ich poprzednią
książkę i przekonałem się jakie to łatwe. Wybieram dziewczynę na fotce.tv która mi się podoba i piszę z nią trzymając się metod, albo raczej kierując się nimi, bo w tej książce o fotce jest jak rozmawiać z dziewczyną, więc tylko kieruję się tym i wiem co w którym momencie zrobić, ale ww zasadzie to spontan. Efekty mam bdb, choć pewnie mi nie wierzycie. Ale ok dam wam filmik książki o fotce.tv i zobaczycie jak autorzy działają
Zanim będziecie mówili to nie działa, sprawdźcie, a nie gadacie jedno, a jest inaczej. Tu nie chodzi o manipulację, ale o byciu fajnym facetem.

Awatar użytkownika
evolve
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 16, 2011 4:59 pm

Re: Tekst na podryw

Post autor: evolve » sob lip 16, 2011 5:18 pm

Taaa, aż zainteresowałem się. O zgrozo więcej, nawet byłem gotów zapłacić ten haracz, a niech cwaniaczki się cieszą z zarobku. I co? Nicooo, na żadnym allegro, świstaku, czy innym targowisku, nie ma tej cudownej książki. Wójcio google tylko potrafi wskazać filmiki reklamowe i teksty na forach pisane zapewne przez autorów tego dzieła, podszywających się pod szczęśliwych nabywców i wychwalających pod niebiosa ów tytuł. Nie mam nic przeciwko, ale mogliby przynajmniej pochwalić się czymś, co istnieje.

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: Tekst na podryw

Post autor: tymek » ndz lip 17, 2011 5:42 am

heheh jak widać to taka mityczna-publikacja
widzieli ją tylko Ci co piszą na forach... hmmm ciekawe...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Tekst na podryw

Post autor: Narciarka » pt lip 22, 2011 11:22 am

W każdym siedzi jakiś tekst,a najważniejsze jest to,aby po prostu być sobą,nie udawać kogoś innego,na nikim sie nie wzorować,najnormalniej w świecie pozostać sobą.Nie każda lubi szpanerów.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ