Dziewczyna

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Grzesiek5000
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 15, 2011 5:03 pm

Dziewczyna

Post autor: Grzesiek5000 » wt lut 15, 2011 5:18 pm

Cześć. Ta dziewczyna podoba mi się od dłuższego czasu. Jak do niej zagadać ? Pomóżcie ;)

Awatar użytkownika
lidokaina
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 16, 2011 3:09 pm

Post autor: lidokaina » śr lut 16, 2011 3:16 pm

Zwyczajnie. Z uśmiechem. Z życzliwością. Zaproś ją na kawę. Jeżeli nie potrafisz z nią rozmawiać teraz to wiedz, że jeżeli zostanie Twoją dziewczyną to będziesz musiał rozmawiać z nią codziennie:)

Awatar użytkownika
SłoNko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 03, 2010 11:33 am

Re: Dziewczyna

Post autor: SłoNko » pn mar 28, 2011 1:01 pm

Pokaż, że jesteś fajny chłopak i bądź sobą :P

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Dziewczyna

Post autor: Nasus » wt kwie 26, 2011 6:04 am

Ale pamiętaj aby pokazać siebie z dobrej strony a nie robić z siebie wariata :P
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Dziewczyna

Post autor: Pyskaty » pn cze 06, 2011 5:44 pm

Skoro tu na forum szukasz rad jak zagadać a jeszcze tego nie zrobiłeś to znaczy że jesteś nieśmiały i choćbym Ci powiedział co masz zrobić to i tak tego nie zrobisz więc nadal siedź przed kompem proś o pomoc i bądź sam a w weekendy zażywaj dropsy by polepszyć sobie humor potem zdychaj przez pół tydnia by nie mieć siły o tej lasce myśleć yo
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Dziewczyna

Post autor: Nasus » pn cze 06, 2011 6:04 pm

Pyskaty pisze:Skoro tu na forum szukasz rad jak zagadać a jeszcze tego nie zrobiłeś to znaczy że jesteś nieśmiały i choćbym Ci powiedział co masz zrobić to i tak tego nie zrobisz więc nadal siedź przed kompem proś o pomoc i bądź sam a w weekendy zażywaj dropsy by polepszyć sobie humor potem zdychaj przez pół (tydnia) tygodnia by nie mieć siły o tej lasce myśleć yo
Co z tego że jest nieśmiały... Kiedyś też nie wiedziałeś co masz zrobić więc się wykaż a nie piszesz to co zacytowałem (szczególnie mam na myśli koniec). Nie będzie zażywał żadnych dropsów (a jak tak uważasz pójdę twoją metodą i powiem że jesteś narkomanem albo oglądasz za dużo filmów amerykańskich). Sam nie będzie bo kiedyś znajdzie sobie kogoś i nie będzie siedział non stop przed kompem bo jest rozsądny i wiem ile się siedzi a ile się idzie na świeże powietrze... Dziękuję... Taka jest moja opinia...
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Dziewczyna

Post autor: Pyskaty » pn cze 06, 2011 9:03 pm

Co z tego że jest nieśmiały...

No trochę od tego zależy ...
Kiedyś też nie wiedziałeś co masz zrobić

I czego jeszcze nie wiedziałem , nie umiałem , nie słyszałem ?? słucham bo interesujące rzeczy opowiadasz :-)
Nie będzie zażywał żadnych dropsów (a jak tak uważasz pójdę twoją metodą i powiem że jesteś narkomanem albo oglądasz za dużo filmów amerykańskich).
A skąd Ty o tym możesz wiedzieć panie wszystko wiedzący ? :> ( P.s. a kiedy koniec świata wiesz już ?? )
Sam nie będzie bo kiedyś znajdzie sobie kogoś i nie będzie siedział non stop przed kompem bo jest rozsądny
a to zaś skąd wiesz że znajdzie sobie kogoś ? czy rozsądny człowiek pyta jak ma poderwać dziewczyne ? czy rozsądny człowiek nie wie że nie ma dla niego ratunku ? że ta lasaka takie snoba oleje ? :>



i wiem ile się siedzi a ile się idzie na świeże powietrze... Dziękuję... Taka jest moja opinia...[/quote]
To tak na ile mam Cie wypuszcza z domku a ile każe siedzieć w domciu ??
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ