Pomóżcie mi:(

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
botex21
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 08, 2011 6:34 pm

Pomóżcie mi:(

Post autor: botex21 » sob sty 08, 2011 6:43 pm

Hejka:P
Mam taki problem dostałęm taki telefon z numeru zastrzeżonego że ja kogoś przezywam i jak go nie przeprosze do dostane od jakieś grupki gimnazjalistów.
Sam jestem gimnazjalistą ale troche w to nie wierze bo żeby mnie nawalić musiał by ten typ aż wzywać jakąś kupke osób!!!???
Trochę sie boje i nie wiem co zrobić rodziców w to nie mieszam bo sam chce rozwiązać ten problem i dowiedzieć się kto to jest:P
Pomóżcie mi bo nie wiem co zrobić.

Awatar użytkownika
asc
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 14, 2011 6:07 pm
Kontakt:

Post autor: asc » pt sty 14, 2011 6:14 pm

No trzeba było sie nie sapać ;), a jeśli tak to przeproś tych co wyzywałeś..A tak wogóle nie rozpoznałeś głosu?

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » ndz sty 16, 2011 4:19 pm

ciekawe jak Ci mamy pomóc...
powiedz że jak Cię ruszą to przyjedzie ekipa z forum i ich załatwi...

Awatar użytkownika
wuv
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 5:01 pm

Post autor: wuv » ndz sty 16, 2011 5:08 pm

zachowaj się jak człowiek i tych co trzeba przeproś a reszcie powiedz żeby się pi.....
nie piszę poprawnie
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

Awatar użytkownika
grejsi
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 6:23 am

Post autor: grejsi » pn sty 24, 2011 6:28 pm

Przeproś tego co wyzywasz. I tyle.

Awatar użytkownika
SłoNko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 03, 2010 11:33 am

Re: Pomóżcie mi:(

Post autor: SłoNko » pn mar 28, 2011 1:04 pm

Zawsze możesz temat olać i zobaczyć co się stanie ale może lepiej byłoby przeprosić dla świętego spokoju.

Awatar użytkownika
patison
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt mar 08, 2011 9:31 am

Re: Pomóżcie mi:(

Post autor: patison » wt mar 29, 2011 6:34 pm

Koleś ktoś Ci po prostu zrobił głupi chociaż może nie koniecznie, żart. Ja takich telefonów dostałem dziesiątki i jakoś żyje. Nauczka na przyszłość- nie rozdaje się numeru osobom które znamy słabo. Chociaż dawno nie pisałeś to może coś Ci się stało jednak.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Re: Pomóżcie mi:(

Post autor: Pyskaty » pn cze 06, 2011 5:33 pm

Jak jesteś leszcz to nie wyzywaj a jak już wyzywasz to bierz odpowiedzialność za swoje słowa i idź się lać ;> ale ty wolisz pisać tu te smuty i płakać do klawiatury elo
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Pomóżcie mi:(

Post autor: Nasus » pn cze 06, 2011 5:59 pm

botex21 pisze:Hejka:P
Mam taki problem dostałęm taki telefon z numeru zastrzeżonego że ja kogoś przezywam i jak go nie przeprosze do dostane od jakieś grupki gimnazjalistów.
Sam jestem gimnazjalistą ale troche w to nie wierze bo żeby mnie nawalić musiał by ten typ aż wzywać jakąś kupke osób!!!???
Trochę sie boje i nie wiem co zrobić rodziców w to nie mieszam bo sam chce rozwiązać ten problem i dowiedzieć się kto to jest:P
Pomóżcie mi bo nie wiem co zrobić.
Jeśli oglądałeś ostatnio wiadomości to będziesz wiedział co to jest STALKING i kto to jest STALKER (nie mam na myśli gier). Są to osoby które wysyłają sms-y lub dzwonią aby cię nastraszyć... Jest to kilka/kilkadzisiąt takich wiadomości (ciągle się to rozwija). Jest to oczywiście karalne i możesz to zgłosić na policję (dostanie jakiś tam wyrok ale że jest gimnazjalistą to nie wiem). Ja na twoim miejscu bym tak zrobił ale jak uważasz. Inaczej nie umiem Ci pomóc... Jeśli nie rozumiesz to pisz xd
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

ODPOWIEDZ