Opinia kogos z zewnatrz...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
eediii
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 3:56 pm

Opinia kogos z zewnatrz...

Post autor: eediii » ndz maja 22, 2011 4:01 pm

Witam.
Mam problem i nie potrafie sobie z nim poradzic. W sumie jest tylko jedno rozwiązanie tylko ze ono jakos do mnie nie dociera. Potrzebuje Opini kogos z zewnatrz… Zaczne od początku.
Dwa lata temu poznalam Andrzeja, oboje chcieliśmy być razem ale ja jednak się wahałam i tak zlecialo ponad 6 miesiecy. Po tym czasie nasz kontakt się urwal. W sumie nie wiem dlaczego ale to było z mojej winy…Załuje tego. Teraz wiem ze go bardzo kocham ale on ma dziewczyne. Od miesiąca utrzymujemy ze soba prawie ze staly kontakt. Ostatnio się nawet spotkalismy. On w sumie nie chciał mowic o tym co było kieedys. Ja jednak nalegałam bo przeciez to był cel spotkania. Wiec ja pytałam a on odpowiadal. Zapytałam czy moglby być tak jak kiedys on po jakis 5 min odpowiedzial ze raczej nie, wiec zapytałam czy mam dac sobie spokoj on również po kilku minutach ze smutkiem powiedział ze tak. Tylko ze on to mowil tak jakby nie chciał a musial. Nie wiem co mam o tym myslec. Pozniej już szliśmy w ciszy. Na drugi dzien napisal tylko raz. Chyba chciał sprawdzic czy będę z nim rozmawiac.
Nie potrafie o nim zapomniej. Proszę powiedzcie mi co mam robic…
Wiekszosc z was pewnie napisze ze mam sobie odpuścić ale uwierzcie mi ze się nie da….
Co robic?

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: Opinia kogos z zewnatrz...

Post autor: tymek » ndz maja 29, 2011 10:00 am

jak się nie da odpuścić no to nie odpuszczaj...

Awatar użytkownika
karolinat
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 31, 2011 9:57 am

Re: Opinia kogos z zewnatrz...

Post autor: karolinat » śr cze 01, 2011 8:29 am

jak ma dziewczynę to kicha.... to może być skomplikowana sytuacja... ale walcz jak kochasz:D
Polecam strony: Głogów / Wrocław / Katalog firm

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Opinia kogos z zewnatrz...

Post autor: Narciarka » sob lip 16, 2011 7:16 am

Z tego co piszesz,wygląda,że On też chyba coś jeszcze czuje do Ciebie,chyba,że kocha tamtą,a Ciebie nie chce zranić,mówiąc Ci o tym.Dlatego jest smutny.Porozmawiaj z Nim jeszcze raz,chociaż nie wiem czy warto,skoro powiedział,żebyś zapomniała o Nim.Więc zapomnij,przynajmniej spróbuj.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ