Piła

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
grejsi
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 6:23 am

Piła

Post autor: grejsi » śr kwie 20, 2011 1:59 pm

Zakładam nowy temat, bo z lekka nie rozumiem fenomenu tego filmu. Nie zachwyca mnie ale wszystkie części obejrzałam. Przecież tych "odcinków" jest już siedem. Obejrzeliście? Lubicie ten film? Ja z zainteresowaniem śledziłam pierwsze dwie części. Potem nawet nie pamiętam przy jakiej okazji ale nadrobiłam do 6 odsłony i teraz korzystając, że jest w nvod obejrzeliśmy 7 część. I wiecie co, to jest jakaś mania. Ciągle mamy te same "chwyty" i patenty a jednak coś cię ciągnie by obejrzeć.

Awatar użytkownika
nikita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 3:33 pm

Re: Piła

Post autor: nikita » śr kwie 20, 2011 7:33 pm

nie no Piła to faktycznie jakiś fenomen! Ja jakoś niedawno dowiedziałam się ze jest już VII i jak tylko pojawiła sie w nVOD zaraz obejrzałam. Faktem jest to, ze ten kto pisał scenariusz do filmu, musiał być nieźle pojechany.

Awatar użytkownika
klemens
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 1:56 pm

Re: Piła

Post autor: klemens » pn kwie 25, 2011 2:16 pm

Też widziałem VII właśnie z wypożyczalni enkowskiej. Wszystkich nie widziałem części albo nawet nie pamiętam, że widziałem. Najbardziej to utkwiły mi 2 pierwsze części.

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: Piła

Post autor: tymek » ndz maja 01, 2011 11:23 am

widziałem 6 części wszystkie ostatnio, taki mały maraton sobie zrobiłem. i niestety po 3 się już zgubiłem w tym kto kim jest :P
ale nadal lubię ten film, fajny motyw ogólnie to jest ;)
ale na 7 cześć na razie nie mam czasu.

ODPOWIEDZ