Nasze forum

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » czw mar 25, 2010 9:28 pm

niekoniecznie :)
ja nie móie o wp czy innych wielkich portalach :)

jest wiele małych stron internetowych tzn dla wąskiej grupy ludzi. i mysle ze spokojnie za umeiszczenie ich banera tutaj oni sie tym samym odwdziecza.
no a z blogami to tez raczej ludzie na prosbe ładna bez prolemu wstawia do linków swpich forum jak im sie spodoba tylko :)

Awatar użytkownika
kratoss1993
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 4:39 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Post autor: kratoss1993 » pn mar 29, 2010 8:15 pm

Opcja do zmiany ilości wyświetlanych postów na jednej stronie.
Pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś głupiego!
Nie pisz w ogóle jeśli ma to być kłamstwem!
Obrazek

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr kwie 07, 2010 2:39 pm

Witam,
po przeczytaniu powyższych postów zastanawiam się nad reklamą forum ale nie mam do końca sprecyzowanego planu działania.
Pomysł pierwszy, mailing. Aby mailing był skuteczny należałoby napisać go w html czyli w treści zawrzeć tekst oraz reklamę graficzną zachęcającą do odwiedzenia forum. Oczywiście mailing trzeba wysłać do odpowiedniej grupy adresatów. Na allegro jest mnóstwo ogłoszeń świadczących tego tupu usługi ale po bliższym zapoznaniu się z tematyką strony przez, którą zostanie puszczony mailing okazuje się, że prawie wszystkie te strony są fikcyjnymi stronami mającymi na celu tylko zarabianie pieniędzy poprzez wygrywanie aukcji na allegro. Nawet jeżeli miałbym sposobność wysłania mailingu należy napisać treść co wbrew pozorom nie jest to takie łatwe.
Pomysł drugi, banner reklamowy. Rzecz ma się tak samo jak powyżej.
Pomysł trzeci, profil na naszej-klasie. Tu jedynie można stworzyć fikcyjne konto i powysyłać zaproszenia. Zakazany jest mailing, który traktowany jest jako spam.
Jak widzicie nie mam pomysłu na skuteczną reklamę :(
Na koniec dodam, że zastanawiałem się nad kupieniem profesjonalnej (tak mi się przyjemniej zdaje) treści mailingu np na aukcji http://allegro.pl/item990479606_copywri ... ukces.html
Koszt 15zł nie jest to majątek a może przynieść korzyści, wówczas pozostaje tylko znaleźć odpowiednią stronę przez, którą można wysłać mailing.
Czekam na wasze propozycje.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » śr kwie 07, 2010 5:53 pm

admin, a czy brałeś pod uwagę wymianę linkami z innymi forami? Forma tej reklamy wydaje się opłacalna. Bo owocuje to wyższą pozycją w wyszukiwarkach i co za tym idzie generuje większą oglądalność strony :-P
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr kwie 07, 2010 6:10 pm

Na chwilę obecną pod frazą "forum młodzieżowe" w google forum znajduje się na 6 miejscu. Biorąc pod uwagę rotację pierwszych miejsc co jakiś czas uważam, że na tyle forów młodzieżowych będących w sieci 6-te miejsce nie jest najgorszym.
Co sądzicie o pomyśle kupienia profesjonalnej treści mailingu i rozesłanie go?
Może macie jakieś inne pomysły?

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » śr kwie 07, 2010 7:54 pm

admin pisze:Co sądzicie o pomyśle kupienia profesjonalnej treści mailingu i rozesłanie go?
A krótko mówiąc moim zdaniem mailing to jedynie rozsyłanie spamu, który ma niikłe prawdopodobieństwo sukcesu . Większość użytkowników po prostu traktuje to jako SPAM i od razu usuwa.
admin pisze:będących w sieci 6-te miejsce nie jest najgorszym.
Nie jest ale może być lepiej :-P
admin pisze:Może macie jakieś inne pomysły?
Chociażby reklama forum na dobrych forach reklamowych... :)
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr kwie 07, 2010 8:11 pm

Mglista pisze:forach reklamowych
A co to jest?

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » śr kwie 07, 2010 8:22 pm

admin pisze:A co to jest?
Fora na których można zareklamować swoją stronę, forum, blog czy inne tego typu rzeczy :-P Znam kilka wartościowych stron tego typu.
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 8:23 pm przez Mglista, łącznie zmieniany 1 raz.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr kwie 07, 2010 8:48 pm

Fora reklamowe czyli reklamy innych forów i stron www.
Powiedz mi kto czyta fora reklamowe na których reklamuje się fora jak również strony www?
Sorki za ten sarkazm ale moim zdaniem jaki jest sens czytać czy oglądać reklamy?

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » śr kwie 07, 2010 8:55 pm

admin pisze:Powiedz mi kto czyta fora reklamowe na których reklamuje się fora jak również strony www?
Uwierz mi, sporo osób :)

admin, znajoma, która prowadzi własne forum reklamuje na kilku takich forach swoją stronę codziennie dzięki nim zdobywa nowych użytkowinków. Wielu z nich właśnie trafia do niej z tamtych reklamowych stron.
Ostatnio zmieniony śr kwie 07, 2010 8:55 pm przez Mglista, łącznie zmieniany 1 raz.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

ODPOWIEDZ